Незважаючи на те, що Віктор Медведчук звільнив Надію Савченко з російської в'язниці, він невипадково дистанціювався від неї, як тільки Савченко ступила на українську землю. Про це в ефірі NewsOne заявив політолог Петро Олещук.

Експерт звернув увагу на те, що Медведчук не просто абсолютно чітко дистанціювався, але відмовлявся від будь-яких контактів з Савченко.

"Найцікавіше, що єдиний політик, який ще з перших моментів перебування Савченко на українській землі абсолютно чітко дистанціювався, відмовлявся від будь-яких контактів — це Віктор Медведчук.

Хоча він і брав безпосередню участь у її звільненні, тобто мав всі підстави розраховувати, якщо б захотів, на можливість персонального піару на цій темі, але він послідовно відмовлявся від будь-яких зустрічей, і абсолютно завжди в засобах масової інформації підкреслював, що він, в принципі, жодним чином не підтримує політичні погляди Савченко і не розділяє їх", — підкреслив політолог.

Олещук впевнений: Медведчук набагато краще розумів природу тих процесів, які відбуваються, зокрема, з Савченко і те, куди безпосередньо може призвести її політична діяльність.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

"Справа Савченко демонструє радикальну мінливість українського політикуму. Ми пам'ятаємо, що не так давно всі українські політики радісно шикувалися в чергу, щоб привітати Савченко, сфотографуватися з нею і висловити їй свою підтримку: «Батьківщина» включила її першим номером у списку, Порошенко давав звання героя... І єдиний, хто від неї чітко і прозоро дистанціювався, — це Медведчук", — нагадав політолог.