Вказівки посольства США про необхідність переглянути рейтинг кандидатів на посади суддів ВСУ не що інше, як яскравий приклад зовнішнього управління Україною, заявив Віктор Медведчук.

Сьогодні, стверджує лідер "Українського вибору", вся повнота влади в Україні належить "вашингтонським обкому" - "стратегічним партнерам" України.

"Ви помітили, як наші політики і чиновники полюбляють поміркувати про незалежність і суверенітет України? Такі розмови - цинізм вищої проби. Україна - не суверенна держава, в якому вся повнота влади належить Українському народу. Ні в якому разі. Сьогодні вся повнота влади належить "вашингтонським обкому" - нашим "стратегічним партнерам", - написав Медведчук в Facebook.

Про це, на думку політика, свідчить ситуація навколо затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією суддів (ВККС) України рейтингу кандидатів на посади суддів Верховного Суду.

"... Результати відбору не влаштували посольство США. Висловивши сумніви в добропорядності деяких суддів (цей меседж слово в слово повторюють і так звані експерти-громадські працівники з числа грантоїдів, які нічого з себе не представляють, нікому не відомі і вміють тільки отримувати заокеанські гранти), посольство США заявило: "Вища рада правосуддя повинна окремо переглянути кожну кандидатуру". Ось так, суверенній державі Україна прямим текстом дають вказівки щодо складу вищого судового органу країни", - обурюється Медведчук.

Популярні новини зараз

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Показати ще

Лідер "Українського вибору" підкреслив: йдеться про конституційне формування однієї з трьох гілок влади!

"Втручання необхідно, щоб відібрати тих, хто влаштовує вашингтонських ляльководів. Саме так і здійснюється зовнішнє управління "незалежної, суверенної" України", - пояснив політик.