«Я знайомий з Медведчуком з 1995 року і вважаю, що тільки такі люди можуть об'єднати країну. Саме він пропонує не якусь алхімію, а той шлях виходу із глухого кута, який дійсно може врятувати нашу країну як незалежну державу». Про це в ефірі NewsOne заявив політолог В'ячеслав Піховшек.

На його думку, курс на інтеграцію України в НАТО, проголошений нинішньою владою, ставить хрест на реінтеграції Донбасу.

«Так, така політика нинішньої влади, яка не хоче реінтеграції. Інакше можновладці як мінімум не накручували б тарифи на електрику та газ, не провокували б зростання цін на абсолютно всі товари і послуги. Бо коли постане питання про реінтеграції, дуже багато людей на підконтрольних територіях зададуть собі питання: а наскільки та, інша Україна, живе так, як ми цього хочемо?» — пояснив експерт.

Він також нагадав, що влада «набуває» Україну в НАТО, не цікавлячись думкою народу і не бачачи, як це питання розколює країну, про що неодноразово заявляв Ст. Медведчук.

«Саміт НАТО і прийнята декларація (з тезами десятирічної давності про визнання «євроатлантичних устремлінь України»), а також відбулося засідання комісії Україна — НАТО (з-за блокування Угорщиною) з усією очевидністю продемонстрували: членство в альянсі — це абсурдно-утопічна ідея фікс, яка не має шансів на реалізацію. Але євроінтегратори визнавати помилковість обраного ними курсу не мають наміру. Більш того, у владі вирішили розіграти натівську карту «по-новому» — внести зміни до Конституції щодо курсу країни на вступ в альянс. Причому хочуть зробити це без проведення всеукраїнського референдуму», — процитував політолог коментар лідера «Українського вибору».

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Медведчук може врятувати Україну як незалежну державу, у якому незалежність означає однакову незалежність від усіх — від Росії, від Європейського Союзу, від інших країн, впевнений В'ячеслав Піховшек.

«Це політика, при якій Україна зможе грати у свою гру. Це – політика, при якій Україна не дасть собою помикати. Це політика, яка перестане перетворювати Україну в затичку до будь дірці, політика, при якій ми не будемо ні розмінною монетою, ні розмінною банкнотою. Це політика повернення України до нормальності, бо те, що відбувається в останні роки при Порошенко, і навіть раніше за Яценюка – це приклад ненормальність», — підкреслив експерт.

Як відомо, коментуючи результати саміту Трамп–Путін у Гельсінкі, Ст. Медведчук заявив, що «Вашингтон не буде воювати з Росією за українську справу на дипломатичному фронті».