Віктор Медведчук розкритикував заяву Святослава Вакарчука про те, що "вето від міжнародних експертів на затвердження кандидатів на посаду суддів є ключовою запорукою незалежності" майбутнього антикорупційного суду.

"Звідки люди, які не живуть в Україні, можуть знати, хто є авторитетним, професійним і не замішаний у корупційних діях? Я скажу звідки: від грантожерів, які працюють на подачки американських фондів. Така система буде відсівати тих, хто неугодний Сполученим Штатам. А вони (можу сказати це з повною впевненістю) в цьому питанні, як і в інших, будуть у главу кута ставити політичну доцільність, а не закон. Це чергове пряме втручання у внутрішні справи України, чергова наруга над українською Конституцією. Втім, Вакарчук, який не має поняття про те, в чому полягає суть правової держави, може цього не розуміти. Просто черговий сорособот, озвучує те, що потрібно його господареві", — заявив Віктор Медведчук.

Лідер "Українського вибору — Права народу" упевнений: "Всі, хто сьогодні відстоює таку позицію, працюють за гроші заокеанських господарів, які прагнуть не просто підтримувати введення зовнішнього управління з боку Сполучених Штатів в Україні, а й законодавчо його закріпити, віддавши важелі управління країною в руки Вашингтона".

"Я за створення антикорупційного суду, але у суворій відповідності з Конституцією України. Те, що зараз пропонується зробити, це просто цинічне знущання над Основним Законом", — підкреслив політик.

"Дії Вакарчука і дії згодних з цим проамериканських депутатів означають одне: українцям нав'язують думку про те, що управляти Україною вже на законних підставах будуть з-за океану, звідки прийшов до нас термін failed state. За роздумами про свободу і справедливість, якими завжди прикривали найстрашніші удари по державній системі нашої країни, намагаються приховати правду: прийняття закону, що дає іноземцям право безпосередньо впливати на одну з трьох гілок влади, буде зрадою інтересів суверенної і незалежної України з боку депутатів, які за нього проголосують", — застеріг Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Показати ще