Послідовністю і принциповістю позиції пан Волкер як представник Держдепу не відрізняється.

Про це 29 листопада в Мінську заявив Віктор Медведчук, спецпредставник з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації в Донецькій і Луганській областях. На думку політика, як людина, яка веде переговори і представляє одну зі сторін у переговорах з Росією, де його візаві є помічник президента Росії пан Сурков, Волкер взагалі не має права висловлювати різні позиції.

"А вони у нього різні. Тому що послідовністю і принциповістю позиції пан Волкер як представника Держдепу не відрізняється. Якщо проаналізувати його останні інтерв'ю, в яких він викладає то свою точку зору щодо подій на Донбасі, то точку зору, якою він намагається сподобатися одній їх сторін, - то це ще одне свідчення або відсутності професіоналізму в діях цієї людини, або дії, які спрямовані на те, щоб провести чергову ПР-акцію себе коханого. Ні більше, ні менше", - сказав Медведчук.

Як парламентер Курт Волкер поводиться непрофесійно, впевнений лідер "Українського вибору - Права народу". "А з приводу його висловлювання щодо війни, можу сказати про те, що не думаю, що він володіє тонкощами ситуації на Донбасі, особливостями можливості сторін щодо виконання Мінських угод, і тим більше, подібні песимістичні прогнози не додають не тільки йому, але не додають і тій країні, яку він представляє", - підкреслив він.

У той же час, США, які задекларували безальтернативність Мінських угод, повинні думати про те, як досягти миру, переконаний Медведчук. "І посилати людей на переговори, які б могли внести свою лепту в цей процес. А не розписуватися у відсутності будь-яких здібностей або робити настільки похмурі прогнози", - підсумує політик.

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Нагадаємо, 29 листопада в Мінську відбулася зустріч Тристоронньої контактної групи. За словами Віктора Медведчука, сторони остаточно узгодили і затвердили списки для обміну утримуваних осіб за формулою "306 на 74": 207 чоловік повернуться до Луганська, 99 - в Донецьк. Київ отримає від ОРДО і ОРЛО 74 людини. Обмін планують провести до Нового року.