«Соросовські грантоїди» з VoxCheck, відпрацьовуючи гроші американського мільярдера, вдаються до відвертих маніпуляцій. Про це заявили в прес-службі Громадського руху «Український вибір - Право народу».

«На що готовий журналіст-грантожер в гонитві за сенсацією? Та до того ж якщо він ще й відпрацьовує гроші американського «сіяча демократії» Джорджа Сороса? Тим, кому цікава відповідь на це питання, досить прочитати матеріал VoxCheck «Про що "кум Путіна" розповів "Новой газете". Фактчек Медведчука», розміщений на «УП». Дивно, що таке видання дозволяє собі публікувати на своїх сторінках тексти подібної якості», - йдеться в заяві.

У прес-службі Руху підкреслили, що в інтерв'ю В. Медведчука «Новой газете» журналісти не змогли знайти жодного аргументу, щоб викрити його в маніпуляції, а тому обмежилися наклеюванням ярликів і цитуванням - вставляли час від часу якусь цитату або посилання, як правило, віддалено пов'язану цитуючи Медведчука. «Коли відповідних цитат не знаходилося, VoxCheck вдавався до фальсифікацій... Панам «журналістам» не завадило б підвищити економічну грамотність або взагалі не писати про речі, в яких вони розбираються настільки ж філігранно, як свиня в апельсинах», - заявили в «Українському виборі».

У прес-службі відзначили, що на особливу увагу заслуговує ремарка VoxCheck про те, що «мінімальна заробітна плата зросла з 326 до 450 дол.». «Автори статті поняття не мають ні про реалії України, ні про реальну зарплату», - впевнені в Русі. Так, згідно з даними Держстату, рівень мінімальної заробітної плати в доларовому еквіваленті скоротився з $ 152,4 у 2013 році до $ 120,3 в 2017-м, а середня зарплата за цей період знизилася з $ 408,6 до $ 267,1. «Тому «журналістам», що готував матеріал, варто було б вибачитися перед читачами за свою безграмотність і визнати, що показники, наведені Медведчуком, не частково, а повністю правильні», - додали в Громадському русі.

Всі «міркування» соросівських грантоїдів, які вірять в мінімальну зарплату в $ 450 і 300 тис. українців, які працюють в Росії, заявили в «Українському виборі» викликані бажанням за допомогою маніпуляцій применшити очевидні зв'язки між народами України і Росії.

Також в заяві йдеться, що «журналістам» не завадило б знати, що суверенітет - це повна незалежність держави як у внутрішній, так і в зовнішній політиці, і боротьба з корупцією є прерогативою держави і громадянського суспільства. «А ось «боротьба з корупцією з-під палки »застосовна тільки до колоній. До яким США, Сорос і VoxCheck, очевидно, відносять і Україну», - підкреслили в прес-службі.

Популярні новини зараз

Помер дворічний малюк, який обгорів у зачиненій машині: "Артемко мучився 5 місяців"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще