Історія з позбавленням громадянства Саакашвілі наочно демонструє крах наївної віри частини нашого суспільства у здатність заїжджих горе-реформаторів змінити життя українців на краще, вважає Віктор Медведчук.

Лідер «Українського вибору» нагадав: у Грузії Саакашвілі звинувачують за різними статтями Кримінального кодексу.

«Зокрема, йому інкримінують розтрату, перевищення службових повноважень, незаконне заволодіння майном покійного олігарха Бадрі Патаркацишвілі і так далі. На батьківщині пам'ятають різноманітні «художества» епохи Саакашвілі. Приміром, у вересні 2013 року влада Грузії в присутності журналістів знищили один з найбільш огидних в історії архівів незаконного стеження, яка здійснювалася підручними режиму Саакашвілі відносно тисяч громадян цієї країни. Роком раніше в Грузії спалахнув «тюремний скандал». Виявилося, що пенітенціарна служба, розрекламована як свідчення успішності європейських реформ команди Саакашвілі, у системному порядку практикувала масові тортури і зґвалтування ув'язнених. Чимало запитань виникало у Грузії і щодо смерті прем'єр-міністра Зураба Жванії, згідно з офіційною версією, який отруївся чадним газом внаслідок несправностей обігрівального приладу іранського виробництва», — перерахував Медведчук.

З усього цього аж ніяк не випливає, що ті політичні діячі в Україні, які найбільш агресивно конфліктують з Саакашвілі і радіють позбавлення його українського громадянства, варті хоча б одного доброго слова, підкреслив лідер «Українського вибору».

«Найчастіше їх відрізняють такі ж вкрай сумнівні звички і самовпевнений нахрапом, у яких звинувачують самого Михайла Николозовича», — стверджує політик.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

Бліда Тоня Матвієнко налякала українців: "Останній день..."

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Показати ще

Але історія з позбавленням громадянства Саакашвілі, упевнений Медведчук, наочно демонструє крах наївної віри частини нашого суспільства у здатність іноземних горе-реформаторів змінити життя українців на краще.

«На сьогоднішній день не існує жодної історії успіху міністрів і губернаторів, прийнятих на службу у розрахунку на їхній досвід за межами нашої країни. Безглузда буфонада з імпортом управлінської «еліти» закономірно провалилася. Такий же крах очікує і всі інші ідеї, породжені простодушної вірою в політичні чудеса», — впевнений політик.