Справа щодо екс-депутата Харківської міськради, прихильника Громадського руху «Український вибір — Право народу» Андрія Лесика є політичним замовленням. Хто і з якою метою це робить, в інтерв'ю RT розповів лідер руху Віктор Медведчук.

«Я вважаю, що справа у відношенні дійсно нашого соратника Лесика є політичним замовленням. Це однозначно. І ми, природно, будемо боротися за те, щоб довести його невинність і звільнити його», — сказав В. Медведчук.

Політик вважає, що ці дії здійснені певними представниками «партії війни» для того, щоб зірвати обмін.

«Я думаю, що у тих, хто намагається це зробити, по-перше, нічого не вийде. А по-друге, у нас є принципи. Ми впевнені у своїй правоті і будемо робити все для того, щоб наші люди перебували на волі. До речі, подібні провокації та спроби скомпрометувати «Український вибір ― Право народу», представників цього суспільно-політичного руху, були неодноразово і в минулі роки. Вони тривають. На жаль, думаю, вони не останні», — вважає лідер «Українського вибору».

«Ми будемо продовжувати цю боротьбу і робити все необхідне в інтересах нашої держави, в інтересах України, тому що ми сьогодні бачимо і той приклад, який ви навели, свідчить, що це зводяться політичні рахунки, а звинувачення, які пред'явлені, є політично мотивованими», — підсумував політик.

Популярні новини зараз

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще