Як повідомив журналісту "КП в Україні" спецпредставник з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи Віктор Медведчук, на переговорах у Мінську після уточнення списків українська сторона зробила представникам ОРДО та ОРЛО пропозицію про звільнення утримуваних осіб за формулою "88 на 313".

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук повідомив про пропозицію української сторони провести обмін утримуваними особами за формулою "87 на 309". Також він розповів, що за останні два тижні в ході переговорного процесу українській стороні вдалося домогтися значного успіху: на минулому засіданні ОРДО та ОРЛО визнавали наявність лише 74 осіб, розшукуваних Україною, які утримуються на підконтрольних територіях, а станом на 19 вересня українська сторона домоглася того, що ця кількість збільшилася до 85 осіб та представники ОРДО й ОРЛО погодилися з аргументами української сторони, що ці 85 українців утримуються в них.

Збільшення кількості українців, яких можуть звільнити у результаті переговорів гуманітарної підгрупи в Мінську, свідчить про успішну роботу українських представників, які займаються пошуком утримуваних осіб.