7 травня Печерський районний суд м. Києва прийняв рішення призначити судову психолого-лінгвістичну експертизу голові Верховної Ради А. Парубія. Про це повідомляє виконком Громадського руху «Український вибір - Право народу».

Як заявили в виконкомі, необхідність в проведенні такої експертизи виникла в зв'язку з позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації. Лідер «Українського вибору» зажадав спростування недостовірної інформації, озвученої паном Парубієм в сесійній залі ВР 28 січня 2016 року.

«Звинувачення, висунуті Парубієм (тоді він на всю країну заявив: «... Медведчук - сепаратист, я говорів, и підтвердіть rожна порядна людина в тому залі»), - свідчення не тільки його позамежного цинізму, але і правового нігілізму. Займаючи в той час високу посаду першого заступника голови ВР, Парубій просто не міг не знати про миротворчу місію Віктора Медведчука, про його виняткову роль у підготовці та проведенні обміну утримуваними особами, про те, що саме Віктор Медведчук робить все для того, щоб «зшити »країну, повернувши Донбас в Українe, а Україну на Донбас. А тому що пролунали з високої трибуни звинувачення на адресу Віктора Медведчука можуть бути розцінені як зведення рахунків з політичним опонентом», - йдеться в заяві «Українського вибору».

У русі також допускають, що Парубій зробив це свідомо - «скористався службовим становищем, щоб оприлюднити завідомо неправдиву інформацію, підтримати завідомо неправдиве повідомлення Андрія Левуса (ще одного представника «партії війни») і дискредитувати Віктора Медведчука в очах громадськості та світової спільноти».

«У той же час можна припустити, що екзальтовано-епатажні звинувачення Парубія викликані гіпертрофованої особистою неприязню до Віктора Медведчука. Оскільки саме програні справи в судах з приводу ще одного не менше цинічної заяви (будучи секретарем РНБОУ, Парубій так само голослівно звинуватив Віктора Медведчука у причетності до фінансування екстремістських груп), а крім того, зростання підтримки лідера Руху «Український вибір» і висока оцінка його діяльності світовою спільнотою могли негативно позначитися на психоемоційному стані пана Парубія », - вважають в «Українському виборі ».

Популярні новини зараз

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще

Встановити істинні причини і мотиви дій чиновника повинна психолого-лінгвістична експертиза, відзначили у виконкомі організації.

«Зокрема, експертам державного підприємства« Українське бюро лінгвістичних експертиз НАН України »належить дати відповідь, чи в змозі Парубій - з урахуванням його вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних особливостей, рівня правосвідомості (правової поведінки) - усвідомлювати реальний зміст власних дій , і в повній мірі керувати ними, і передбачити їх наслідки », - уточнили в« Українському виборі ».

Також рух «Український вибір - Право народу» висловило надію на незаангажоване, незалежне проведення експертизи.

«Якщо буде встановлено, що поведінка Парубія як першого заступника голови ВР є свідченням його цинічного зловживання владою, він повинен понести покарання. Якщо ж експертиза підтвердить, що пан Парубій не здатний усвідомлювати реальний зміст власних дій і в повній мірі керувати ними, тоді виникає закономірне питання: а чи може він керувати парламентом і представляти Україну на міжнародній арені? »- йдеться в заяві.