Антиросійські санкції США — це не безпрецедентна підтримка Києва, як заявляють українські політики та кишенькові експерти, а спроба задовольнити геополітичні амбіції Америки, заявив Віктор Медведчук.

Лідер "Українського вибору" вважає, що вже сама назва законопроекту — "Протидія супротивникам Америки через санкції" — свідчить про готовність США в ім'я протидії "супротивникам Америки" — принести в жертву навіть інтереси американського великого бізнесу.

"Як повідомляє CNN з посиланням на чиновників і конгресменів, заклопотаність з приводу введення нових антиросійських санкцій висловили представники найбільшого бізнесу США. Серед компаній, які стурбовані можливими втратами від запланованих санкцій, зокрема, BP, Exxon, General Electric, Boeing, Citigroup, MasterCard, Visa. Про можливі проблеми заявили також Ford, Dow Chemical, Procter & Gamble, International Paper, Caterpillar і Cummins", — звернув увагу Медведчук.

Крім того, у догоду своїм геополітичним амбіціям, вважає політик, Вашингтон повністю ігнорує вимоги ЄС поважати економічні інтереси країн об'єднання.

"Законопроект про введення антиросійських санкцій, які зачіпають інтереси європейських компаній, викликав негативну реакцію ЄС і став яблуком розбрату між Брюсселем і Вашингтоном. Європейські енергокомпанії ще напередодні прийняття Палатою представників США рішення про введення санкцій назвали їх "неприйнятними". Однак у Вашингтоні (вже традиційно) не прислухалися до думки ЄС", — підкреслив лідер "Українського вибору".

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

Не стала аргументом для Вашингтона і реакція Єврокомісії, яка заявила про готовність належним чином відреагувати на дії США, зазначив Медведчук.

"Підтримка 419 голосами законопроекту "Протидія супротивникам Америки через санкції", а також заяву представника сенатського комітету з міжнародних відносин Боба Коркера про те, що в Сенаті "прийшли до угоди, яка дозволить... покласти законопроект на стіл президенту", ― яскраве свідчення того, що США мають намір прагнути до світової гегемонії", — робить висновок лідер "Українського вибору".