Віктор Медведчук прокоментував надії нардепа Лещенка зустрітися в суді за позовом лідера "Українського вибору – Права народу".

Політик вважає, що "не тільки мачо, але і будь-якій нормальній людині не з руки зустрічатися з шісткою".

"Лещенко сподівається зустрітися зі мною в суді. Пише, що як справжній мачо Медведчук не буде ховатися за спину адвокатів. Як з дитячого садку втік, чесне слово. Думаю, не тільки мачо, але і будь-якій нормальній людині не з руки зустрічатися з шісткою, яка працює на американських господарів", — написав Медведчук на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше прес-служба "Українського вибору — Права народу" повідомила про те, що Віктор Медведчук подав позов проти нардепа Лещенка за поширення "брехливої, явно замовної інформації про махінації на ринку газу", до яких нібито має відношення лідер "Українського вибору – Права народу". У прес-службі також підкреслили: ті відомості, якими довільно жонглює згаданий народний депутат, не відповідають дійсності, а організацію подібних інформаційних "вкидань" у Медведчука назвали "основним інформаційним продуктом, що виробляється Сергієм Лещенком".