Сьогодні, 25 грудня, успішно завершився заключний етап переговорів щодо звільнення українських громадян: на запрошення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила спецпредставник України в Тристоронньої контактній групі Віктор Медведчук і керівники невизнаних республік Донбасу Олександр Захарченко та Леонід Пасічник зустрілися в Священного Синоду Патріаршої та Синодальної резиденції, знаходиться в Даниловому монастирі в Москві. Патріарх також прийняв участь у зустрічі.

Медведчуком, Захарченко і Пасічником були остаточно узгоджені всі питання, що стосуються проведення обміну за формулою «306 74», а саме: сторони обмінялися затвердженими списками, визначили дату обміну, місце і час. Обмін відбудеться 27 грудня 2017 року.

«Місце і час вам повідомлять 27 грудня. Ми спеціально сьогодні про це не говорили, хоча, природно, домовилися і з приводу місця, і з приводу часу. Ми не говорили з міркувань безпеки, а 27 грудня вранці кожна з сторін повідомить про це представникам ЗМІ», ‒ сказав він журналістам.

«Як вже було сказано Його Святістю, сьогодні тут, у цьому знаковому місці, завершився заключний етап переговорів, який, як ви добре пам'ятаєте, розпочався 15 листопада в Ново-Єрусалимському монастирі, де було звернення Володимира Володимировича Путіна, пропозиція про обмін за формулою «306 74», яка була підтримана патріархом Кирилом», — додав Медведчук.

Прес-служба Громадського руху

Популярні новини зараз

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Улюбленець Андрія Данилка Melovin сильно схуд і став носити трико: "Коли в душі альфач"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще

«Український вибір – Право народу»