Віктор Медведчук має ексклюзивний статус єдиної сполучної ланки між Кремлем і Банковою. Про це йдеться у статті «Нового времени».

«Ця людина (Віктор Медведчук. — прим. ред.), незважаючи на заборону прямого авіасполучення між Україною і Росією, регулярно літає в Москву і назад. При цьому, за інформацією близьких до нього депутатів, він вхожий як до Петра Порошенка, так і до Володимира Путіна. Причому з останнім його об'єднують родинні зв'язки. А ще цей українець курирує обмін полоненими на Донбасі, намагається будувати власну політичну кар'єру, пов'язаний з декількома депутатами Ради», — йдеться в статті.

Журналісти відзначають, що Медведчуку не звикати до негативного ставлення до себе з боку вітчизняних політиків і активістів, адже він довгі роки був однією з найбільш суперечливих політичних фігур.

«Сірий кардинал президента Леоніда Кучми, ворог Віктора Ющенка і цілого ряду інших топових партдеятелей, а також кум Путіна, за останні 15 років Медведчук відходив у небуття, то повертався зміцнілим. Зараз Медведчук переживає черговий ренесанс — набирає політичну і фінансову вагу, осідлавши позицію ексклюзивної сполучної ланки між Кремлем і Банковою», — йдеться у публікації.

ЗМІ нагадують, що восени 2014 року Петро Порошенко доручив включити Медведчука в переговори з обміну полоненими і призначити його спеціальним представником України з питань гуманітарного характеру в рамках тристоронньої контактної групи.

Популярні новини зараз

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

«З цього моменту процес обміну з участю Медведчука просувався досить активно: так, за один лише день 26 грудня 2014-го звільнили 146 українців. Та ж Надія Савченко, депутат ВР, вийшла на волю, за словами Наливайченка, завдяки участі в переговорах Медведчука», — вказує «Новое время».

У свою чергу, народний депутат Вадим Рабинович, який регулярно спілкується з Медведчуком, повідомив, що «Медведчук — єдиний місток між Києвом і Москвою», і за останні кілька років він 84 рази літав з Києва до Москви, і відбувалося це з дозволу Банкової.

«Він приїжджає в Москву — і одразу їде до Путіна. Він приїжджає в Київ — і їде до Порошенка. Значить, це вигідно двом сторонам», — вважає Рабінович.