Погребинський: метою № 1 українських терористів є Медведчук

поділитись
Організація "Анафема" проголосила своєю метою діяльність "проти ворогів України"

Про створення в Україні підпільної організації "Анафема", головним ворогом якої названо лідера організації "Український вибір" Віктора Медведчука, заявив в ефірі одного з телеканалів політолог Михайло Погребинський.

За словами Погребинського, ця організація проголосила своєю метою діяльність "проти ворогів України".

"Вона з'явилася тиждень тому. Це організація, яка назвала себе "Підпільна організація "Анафема" проти ворогів України". Головним ворогом там названий Віктор Медведчук, лідер організації "Український вибір". З абсолютно певною метою знищити цю людину і всіх, хто пов'язаний з ним. Я знаю людей, які публічно озвучують ці ідеї, - колишні журналісти, які це підтримують", - сказав Погребинський.

Експерт підкреслив: заклики "знищити Медведчука" звучать навіть незважаючи на те, що заклики до фізичного насильства - це стаття Кримінального кодексу України. Крім того, ніхто не враховує проблеми з комунікацією між Росією і Україною.

"Націонал-демократія - це гарячий лід. Є помірні націоналісти і непомірні, так ось, непомірні націоналісти завжди виграють у конфлікті з помірними, завжди! Тому що вони послідовні, у них проста позиція, яку розуміє велика кількість людей. І легалізація (націонал- демократів - Ред.) призвела до того, що тепер влада вже починає їх боятися ", - підсумував Михайло Погребинський.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Медведчук, Український вибір, Погребинський
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
МВФ в черговий раз вимагає від України підвищити ціну на газ для населення
0
0
05:22 22.04.2018
20 квітня поліція безпеки Латвії затримала главу "Конгресу негромадян" Олександра Гапоненко
0
0
00:25 22.04.2018
"Вони будуть працювати, не покладаючи рук"
0
0
21:45 21.04.2018
За минулу добу, 20 квітня, терористи на Донбасі 36 раз обстріляли позиції сил АТО
0
0
10:35 21.04.2018