Поява великої кількості публікацій, автори яких пов'язують проблеми на ринку атогаза з ім'ям Віктора Медведчука, — це свідома спроба черговий раз очорнити опозиційного політика, впевнений політолог В'ячеслав Піховшек.

«Думаю, що Медведчука знову свідомо демонізують, а тому хочу дати цитату з тексту: «Те, що сьогодні відбувається на ринку СПГ в Україні, лише підтверджує: повномірна експансія США на європейський енергетичний ринок набирає обертів, і Україні в цьому процесі відведена роль гарматного м'яса, вважає Віктор Медведчук. «У червні перший танкер з американським скрапленим природним газом прибув в польський СПГ-термінал Свиноустя... У вересні в Литву має прибути таке судно. Переділу сфер впливу на енергоринку Європи дан старт», — процитував політолог коментар Медведчука.

Як стверджує Піховшек, до слів Медведчука варто прислухатися.

«По-перше, ви слухайте, що каже Віктор Медведчук. Не було жодної ситуації, коли б він говорив даремно. По-друге, автором більшості антимедведчуковських публікацій є чи то журналіст, чи то політик Сергій Лещенко. З цього приводу хочу сказати наступне. Я не впевнений, що Медвечук хоч раз у житті зустрічався з Лещенком. Вони занадто різного рівня. Друга. Лещенко потрібно очки перед новими американськими керівниками заробляти, після його нахабного коментування кампанії Трампа та ролі Пола Манафорта. Третє. Квартиру майже за півмільйона доларів він купив, а скільки коштує зробити там ремонт? Може, в цьому вся справа?» — запитує політолог.