Політолог Василь Вакаров вважає, що Порошенко під час прес-конференції прямо сказав, хто є представником №1 між Україною і Росією. Про це Вакаров пише у своєму Facebook.

"Приблизно о 16.06 президент України поставив інтригу, повідомивши, що він особисто займається питанням звільнення українців, які засуджені і сидять у російських в'язницях. За словами Порошенка, і в Росії вирішується на найвищому рівні – на рівні керівництва РФ", - написав Вакаров.

На думку політолога, виникає питання, як звуть людину, яка є комунікатором між Порошенком і Путіним, здатним вирішувати задачі на рівні вищого керівництва РФ?

"І виникає питання – хто ж ця людина, що забезпечує контакт на найвищому рівні – між Порошенком і самим Путіним, а також іншими керівниками РФ? Загалом, Порошенко сам створив інтригу. Але ближче до кінця прес-конференції сам же її і дозволив, назвавши по імені парламентера №1", - пояснює політолог.

На думку Вакарова, Порошенко сам назвав ім'я ключового парламентера, пояснивши, що головний критерій при підборі кандидатури – це ефективність.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

"Через три роки після кадрового призначення Порошенка нарешті сказав українцям правду, що питаннями звільнення українських полонених і ув'язнених займається Віктор Медведчук, який представляє Україну на переговорах у Мінську", - пояснив Вакаров.

"І президент пояснив, що головним критерієм для вибору його кандидатури є ефективність Медведчука як парламентера. А до цього Порошенко не даремно згадав самий масштабний обмін полоненими, який відбувся 27 грудня 2017 року, прямо давши зрозуміти, кому зобов'язані свободою 380 громадян України, які зустріли Новий рік не у в'язниці, а разом з рідними і близькими. Власне, ні для кого не секрет, що Медведчук за три роки своєї роботи звільнив більше тисячі людей з обох сторін. Саме тому журналісти і запитали про його роль у Мінській контактної групи", - конкретизував Василь Вакаров.

"Вакаров вважає, що Порошенко фактично прямо сказав, що саме Медведчук зараз займається переговорами про долі двох українських в'язнів у РФ, звільнення яких президент анонсував "до кінця поточного року".

"Але слова Порошенка про ефективне переговірнику – це відповідь на питання, хто саме зараз веде переговори про звільнення двох українців, чиї прізвища поки невідомі. Сам Порошенко каже, що є шанси повернути двох громадян України до кінця поточного року".

В принципі, Порошенко не сказав нічого сенсаційного, а просто визнав те, що і так давно всім відомо. Але добре, що президент продемонстрував сміливість назвати по імені, хто допомагає простим українцям, які потрапили в біду", - констатував політолог Василь Вакаров.