За поширення брехливої, наклепницької інформації щодо лідера Громадського руху "Український вибір – Право народу" Віктора Медведчука народний депутат Сергій Лещенко постане перед судом, повідомили у прес-службі організації.

"Протягом тривалого часу народний депутат Лещенко С. А. наполегливо і цілеспрямовано поширює брехливу, явно замовну інформацію про махінації на ринку газу, до яких нібито має відношення Медведчук В. В. Прагнучи штучно створити широкий громадський резонанс, Сергій Лещенко систематично публікує однотипну, явно завчену інформацію, бездоказово звинувачуючи опозиційного політика Віктора Медведчука в прямому злочинній змові з владою в особі Президента України та керівництва СБУ, у використанні "темних" схем з участю нібито контрольованої Медведчуком швейцарської компанії Proton Energy", — йдеться в заяві прес-служби.

У Медведчука також зазначили, що "організація подібних брехливих "вкидань" ― основний інформаційний продукт, вироблений Сергієм Лещенком".

"Бути може, пан Лещенко вважає, що статус народного депутата і улюбленця "заокеанських спонсорів" дозволяє йому плювати на закон, маніпулювати свідомістю українців, безпідставно поширювати інформацію, що ганьбить честь і гідність людей, які перебувають в опозиції до тієї політичної сили, яку він представляє.
Але Лещенко помиляється! За свої дії йому доведеться нести відповідальність, як це і передбачено законом", — впевнені в прес-службі.
За фактами поширення Лещенко брехливої, наклепницької інформації щодо Медведчука Ст. Ст. оформлений відповідний позов, повідомили в організації.