Коментар російського експерта" Андрія Піонтковського "Обозревателю" щодо українських "антицерковних" законопроектів був зроблений виключно з метою озвучити набір давно застарілих штампів щодо Віктора Медведчука, заявили в прес-службі "Українського вибору".

"Заохочуючи і вихваляючи такий наступ на свободу слова та віросповідання, виступаючи адвокатом усіх антидемократичних "реформ" влади, Піонтковський довів, що розбирається в демократії так само добре, як свиня в апельсинах", — вважають у прес-службі.

Мабуть, "експертові" не дає спокою поширена Reuters інформація про контакти команди Дональда Трампа з Віктором Медведчуком, допускають в "Українському виборі".

"Побоюючись всезростаючого впливу лідера "Українського вибору — Права народу", що згуртував навколо себе прихильників "партії миру" в Україні, Піонтковський кинувся озвучувати маячні ідеї про причетність Віктора Медведчука до подій на Майдані 2014 року. А заодно поставив питання, чому саме Віктор Медведчук — "великий державний діяч України" (Піонтковський це визнає, як визнає і той факт, що переговори Медведчук веде "за дорученням президента") ― бере участь у переговорному процесі", — йдеться у заяві.

У громадському русі вважають, що на своє запитання Піонтковський відповів сам: внесок Віктора Медведчука, який постійно живе і працює в Києві, послідовно відстоює свою позицію щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, високо оцінили як президент України, так і представники "нормандської четвірки", інші світові лідери.

"Саме тому Віктор Медведчук і є спецпредставником з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи. І тому всі спроби навколополітичних експертів і кишенькових політологів — піонтковських, портнікових, белковських та інших ― очорнити Віктора Медведчука, дискредитувати його в очах світової громадськості приречені на провал", — впевнені у Русі.