Заяви нардепа А. Гопко — це чергова спроба дискредитувати лідера "Українського вибору – Права народу" Віктора Медведчука, заявили в прес-службі Руху.

Як відомо, голова Комітету ВР із закордонних справ Ганна Гопко закликала правоохоронні органи перевірити діяльність політика і звинуватила його в "антиукраїнській діяльності".

"Посилаючись на сюжет відомого американського телеканалу MSNBS, вона (Гопко – Ред.) заявила, що Віктор Медведчук "причетний до багатьох антиукраїнських дій", і це, на її думку, є підставою для перевірки його діяльності правоохоронними органами. Гопко також висловила сумнів у тому, що Віктор Медведчук... "є гідним представником у звільненні наших полонених", — йдеться в заяві прес-служби.

В "Українському виборі" звинувачення колишньої представниці "Самопомочі" назвали безпідставними і, в свою чергу, заявили про зведення політичних рахунків з лідером друху.

"Віктор Медведчук ніколи не приховував, що має дружні зв'язки з президентом РФ! Однак неодноразово підтверджував, що ці зв'язки він по можливості використовує в інтересах України. Як спецпредставник з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Віктор Медведчук займається питаннями мирного врегулювання конфлікту на Донбасі", — нагадали в прес-службі, додавши, що це має бути відомо Ганні Гопко.

Популярні новини зараз

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

"... Позитивні результати миротворчої діяльності Медведчука визнані міжнародною громадськістю. Саме за його безпосередньої участі вдалося повернути понад 400 наших громадян — як військовослужбовців, так і цивільних. І можна скільки завгодно говорити про подвиги "гідних патріотів" (саме це ми постійно чуємо сьогодні), але з "гідними представниками" Києва, такими як Гопко, ...ніхто ні в Москві, ні в Донецьку, ні в Луганську розмовляти з приводу обміну не буде", — резюмували в "Українському виборі".