Коментуючи обмін полоненими, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу NewsOne розповів, чому Медведчуку "забудуть" подякувати за те, що обмін відбувся, і на якому етапі знаходяться переговори зі звільнення засуджених в РФ громадян України.

"Я вважаю, що сьогодні відбулася одна з найбільш найважливіших подій року. Понад 70 наших людей повернулися до своїх родин. Перед Новим роком 70 щасливих сімей. 70 щасливих людей. 73, якщо я не помиляюся. На жаль глибокий, хочу Вам сказати, що ще не всі повернулися додому. Але навіть ті, хто повернулися, те, що сталося сьогодні, - це вже чудово. Чи це крок до миру, я не знаю. Але крок це до того, щоб у 70 сім'ях встановився хоч якийсь мир", - сказав Рабінович, відповідаючи на питання телеглядачки Олени Діміденко з Сум.

Політик вважає, що єдиній людині, яка щосили була задіяна в обміні і вплинула на ситуацію - Віктору Медведчуку "забудуть" сказати слова подяки.

"Я можу вам сказати, що навряд хтось, крім мене, скаже слова подяки. Я все-таки їх скажу. Я думаю, що людина, яка дійсно тут була задіяна і вплинула на всю ситуацію, - це Віктор Медведчук. Багатьом не подобається його кум Путін, але хочу Вам сказати, що він ефективно використовував свого кума. Якщо б кожен свого кума так використовував, то ми б давно вже багато зробили", - впевнений Рабінович.

"Віктор Володимирович, вам недоскажут "спасибі" що б ви не робили. Я Вам скажу спасибі, тому що, знаєте, написано в Біблії, що "той, хто врятував одне життя - врятував цілий світ". Ви сьогодні врятували більше 70-ти. Тому не хвилюйтеся за подяку на землі, на небі Ви її отримали", - заявив лідер партії "За життя", звертаючись до В.Медведчука.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Показати ще

Що стосується всіх інших причетних до обміну, то їм, впевнений Рабінович, сказати "спасибі" не можна, тому що двічі за цей тиждень обмін мало не зірвався.

"Я дуже багато знаю про цю ситуацію. Не хочу нікого лаяти, все-таки по-божому, по-людськи відбулися суттєві зрушення, які важливі і для людей, які повернулися додому, і для нас з вами. Я так хочу ще одну річ сказати, потім вирішив, вже не буду псувати настрій", - резюмував Вадим Рабінович.