Коментуючи обмін, що відбувся 27 грудня 2017 року, народний депутат Надія Савченко звернула увагу на те, що Віктора Медведчука, завдяки якому полонені вийшли на свободу, практично не згадали, зате вип'ячували і піарили персонажів, які ніякого відношення до обміну не мали.

"Давайте подумаємо, як у нас відбуваються ці процеси. Якщо ми пам'ятаємо попередні обміни, або всі процеси, які готувалися по Мінську, дуже часто це коментувало СБУ. Зараз ви не побачите коментарів від СБУ, їм просто заборонили піаритися на цій темі. Не прийнято також вживати такі прізвища та хоч якось дякувати або відносити їх до обміну полоненими, як Медведчук... В останній момент цього обміну виставили інших героїв, які "мають право" на цьому піаритися", — сказала народний депутат в ефірі "112 Україна".

Як відомо, соцмережі бурхливо відреагували на безпрецедентний піар Порошенка на обмін полоненими.

Блогери, громадські активісти та політологи звернули увагу не тільки на шквал піару на обмін, але і вказали на цинізм тих, хто заради красивої картинки змусив морально і фізично пригнічених людей, що повернулися з полону, стояти на морозі.

Так, письменниця та блогер Олена Ксантопулос написала про те, що "герої, які перетерпіли пекло, стали приводом для гаранта, щоб трохи підтягнути свій низький рейтинг".

Популярні новини зараз

Мадонна показала Аллі Пугачовій, як потрібно робити пластику: "Ані Лорак не пощастило"

З 1 січня в Україні подорожчає алкоголь: на які напої злетить ціна одразу після Нового року

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

"Петро Олексійович, вся Україна знає, що ви ту ні при чому! Петро Олексійович, ви дійсно вірите в те, що говорите?" — прокоментувала подію блогер.

"Бляха. До чого ж огидно ось це вихваляння ублюдка, коли в лікарні знову повинні збирати медикаменти волонтери", — написала волонтер Ліза Богуцька.

"Хто ще не пропіарився на звільнення наших полонених?.. Президент Порошенко володіє дивовижним даром - завжди бути там, де хороші вісті. Він відкриває мости, дороги, школи, дитячі табори, зустрічає полонених... Але його не зустрінете в урочисто відкритому таборі після пожежі, в Артемівську до прориву наших військ з Дебальцево, на щорічному дні пам'яті загиблих в Іловайську", — написав громадський активіст Юрій Касьянов.

В той же час іноземні ЗМІ, висвітлюючи обмін полоненими, називають "автором ініціативи обміну" і головною дійовою особою Віктора Медведчука, "представника Києва в Мінську, близького друга Володимира Путіна". Цю інформацію можна знайти в провідних світових виданнях та інформагентствах — NBC, Washington Post, New York Times, NY Daily News, Fox News, Chicago Tribune, Los Angeles Times, Daily Mail, Guardian, National Post ― Canadian, інтернет-портал Яху, Euronews, Reuters, Associated Press, France-Presse, Libération, Deutsche Welle, Die Welt.