За результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), опитані назвали питання телеведучої Ксенії Собчак самим запам'ятався в ході прес-конференції Володимира Путіна, що відбулася в четвер, 14 грудня. У трійку лідерів увійшли також відповідь Володимира Путіна директору рибкомбінату із Мурманська і його характеристика ситуації на Донбасі, обміну полоненими і ролі українського політика Віктора Медведчука в процесі мирного врегулювання.

Самим запам'ятався запитання Ксенії Собчак назвали 19 % респондентів, повідомляє ВЦВГД. 14 % опитаних сказали, що найбільше запам'яталася дискусія Путіна і Михайла Зуба (голова ради директорів мурманського рибкомбінату). 8 % сказали, що найбільше запам'ятався питання українського журналіста Романа Цимбалюка про ситуацію на Донбасі, на який Путін дав розгорнуту відповідь.

Зокрема, Володимир Путін підкреслив, що питаннями обміну полоненими і утримуваними особами за дорученням президента Порошенко займається Віктор Медведчук. «З приводу обміну. За дорученням президента Порошенка цим займається пан Медведчук, який був запрошений патріархією в Ново-Єрусалимський монастир і там звернувся з проханням, оскільки обмінів давно не було, вплинути на керівництво двох невизнаних республік — ЛНР/ДНР — з тим, щоб вони погодилися на цей обмін. Ми провели цю роботу. Ви напевно про це знаєте. І я вперше взагалі розмовляв з керівниками (невизнаних республік). Вони погодилися. Потім Медведчук за узгодженням з українською стороною з ними розмовляв», - заявив російський президент.

Путін підкреслив, що списки для обміну спочатку були затверджені та запропоновані від імені України Віктором Медведчуком. «Зрозуміло, це було їх пропозицію. Це був український список, і з ним погодилися». «Я хочу, щоб ви зрозуміли, що це саме так, я нічого не перебільшую. Потім вони раптом сказали: ні, це недобре. Ми повинні цей список змінити. І знову взяли всі зупинили!», - так Путін описав поведінку української влади.

«Ну, давайте зробимо це, в кінці кінців. Потім можна і далі піти. Треба дійсно хоч напередодні Нового року та Різдва зробити цей добрий крок назустріч людям», - закликав Володимир Путін.

Популярні новини зараз

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Показати ще

Ще 6 % опитаних ВЦВГД назвали самим запам'ятався питання про підвищення пенсійного віку, 5 % відповіли інтерв'юерам, що найбільше запам'ятався питання про материнський капітал і підтримку сім'ї.

ВЦВГД провів всеросійський опитування під назвою «ВЦИОМ-Супутник» 15-17 грудня 2017 року, опитавши 1,8 тис. респондентів у віці від 18 років. Метод опитування – телефонне інтерв'ю, статистична похибка не перевищує 2,5%.

Нагадаємо, що за повідомленнями українських ЗМІ, прес-конференція Путіна увійшла в п'ятірку найбільш популярних запитів в українському Google.