На думку політолога Олексія Якубіна, Надія Савченко в нинішньому скандалі є «засобом впливу на інші політичні групи». Про це Якубін заявив в ефірі «Радіо Свобода».

«Є ще нюанс Рубан-Корбан-Коломойський. Ми бачимо, що останнім часом у Банкової складні стосунки з Ігорем Коломойським. А особливо такий цікавий нюанс, що недавно той же телеканалу 1+1 показав інтерв'ю з депутатом Онищенко. Тобто, є ось ця лінія Коломойського. Очевидно, що буде спроба розвинути лінію Тимошенко, в контексті політичної відповідальності. Плюс є спроба прив'язати Савченко до МихоМайдану і окремих діячів, того ж Семенченко, Соболєва», - пояснив політолог.

У той же час, на думку політолога, зв'язати Савченко з Медведчуком не вийде. «Савченко публічно говорить, що вона ніколи його не бачила, ніколи з ним не зустрічалася. Можливо, вона і хотіла б з ним зустрітися, але він не хотів. Вона проводить ту лінію, що вона з ним жодним чином не пов'язана. Кілька разів і вона, і її сестра публічно про це говорили. Якщо б вона дійсно була пов'язана [з Медведчуком – Ред.], то вона б не створювала політичний проект Надії Савченко, а приєднувалася до «Українського вибору». Але ми бачимо, що цього поки що немає. У мене складається враження, що безпосередній афіляції немає. Савченко все-таки проходила за списком партії «Батьківщина», - стверджує Олексій Якубін.

На думку Олексія Якубіна, зараз спостерігаються спроби «зачистити» учасників переговорів щодо обміну полоненими. «Раніше був Рубан, він зараз затриманий. І тепер будуть спроби розкрутити справу проти Медведчука, можливо, просто їх прибрати. Я взагалі не виключаю, що комусь хочеться лаври обміну полонених і політичних в'язнів забрати собі. Можливо, комусь на Банковій», - пояснив Олексій Якубін.

Олексій Якубін не виключає, що через ситуацію з Савченко є ризик припинення обміну полонених в цілому.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Показати ще