Український політикум і ЗМІ остаточно втратили зв'язок з реальністю, заявив Віктор Медведчук коментуючи обговорення політиками і журналістами "хронік прориву" Саакашвілі.

За словами політика, конфлікт на Донбасі, енергетична блокада, знецінення національної валюти, зростання держборгу, антинародні реформи ВР, підготовка до опалювального сезону ― всі відійшли навіть не на другий, а на -надцятий план.

"Третю добу політики і журналісти обговорюють... "хроніки прориву" Саакашвілі. Окститесь, немає хронік ― є біг тарганів Саакашвілі і Ко, "політичного вінегрету з пом'ятих овочів", який намагається розгойдати ситуацію з метою підвищення політичного рейтингу. Ну який рейтинг може бути у Саакашвілі після його ганебного губернаторства в Одеській області? Який толк від непорозуміння від юриспруденції ― Сакварелідзе ― з його болісними, що межують з психічним розладом кадровими претензіями?" — задає риторичне питання лідер "Українського вибору – Права народу" на своїй сторінці в Facebook.

В. Медведчук також нагадав, як при призначенні гастролера Саакашвілі на губернаторський пост пожартував: "Одесі везе на Мишків. То Япончик, то грузинчик".

"Потім, після цілком очікуваних авантюрних протизаконних дій Саакашвілі, я назвав його "виродком з купою громадянств". Зараз з упевненістю перерахувати ці громадянства і сам Саакашвілі не зможе. Але в тому, що байстрюком він так і залишився, я переконався, спостерігаючи за тим, як Саакашвілі втоптує в бруд закони і національну гідність необачно притулила його України", — підкреслив політик.

Популярні новини зараз

У США покінчив життя самогубством зірка серіалу "Друзі": подробиці

Екстрено госпіталізували: в Києві чоловіку відрізало ноги потягом на очах у пасажирів

"Які великі": донька Полякової Маша влаштувала з мамою битву бікіні в спекотній Мексиці

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Показати ще