Справжня мета законопроекту про обмеження права українців на виїзд в РФ полягає в розриві зв'язків, які ще залишилися між країнами. Про це лідер Громадського руху "Український вибір — Право народу" Віктор Медведчук пише у своїй статті, опублікованій в газеті "Аргументи і факти в Україні".

"Не встигла Верховна Рада в першому читанні проголосувати за так званий закон про реінтеграції Донбасу.., як законодавці почали плодити нові "геніальні" ідеї. Наприклад, до другого читання прибрати із законопроекту № 7163 згадка про Мінські угоди... Однак цим політ законотворчої думки народних обранців не обмежився. Чергова божевільна ідея парламентаріїв (в цей раз авторами виступили члени фракції БПП А. Шинькович, А. Немировський, а також позафракційний депутат А. Денисенко) ― тимчасово обмежити українцям право на виїзд в РФ ― явно увійде в аннали законотворчого абсурду ВР VIII скликання", — заявив Медведчук.

Він зазначив, що мова йде про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо введення тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України в держава-агресор)". Перш за все, заборона виїзду в Росію стосується державних службовців, крім працівників дипломатичних служб. "Коли вивчаєш цей, з дозволу сказати, продукт законотворчої діяльності, мимоволі починаєш замислюватися про розсудливості депутатів, які готували його... Законотворча діяльність авторів даного законопроекту ― Немирівського, Шиньковича і Денисенко ― гідна, мабуть, окремого дослідження", — підкреслив лідер "Українського вибору".

Він уточнив, що депутат Денисенко пропустив 88% пленарних засідань ВР, а вершиною його законотворчої діяльності стало постанову про перейменування Дніпропетровська. У той же час Немирівський є ініціатором прийняття "галузевого закону у сфері проституції і діяльності секс-установ", а також "галузевого закону у сфері азартних ігор". "Вищезгадана трійця законодавців має вельми віддалене уявлення про міжнародні відносини, дипломатія та політико-правових формах врегулювання конфліктів", — зазначив Медведчук.

За його словами, законопроект про обмеження права українців на виїзд в РФ завдає удар по міжнародному іміджу України і особисто президента. "Безглузді вигадки авторів законопроекту про вербування держслужбовців для ведення антидержавної діяльності не витримують ніякої критики. Справжня мета куди банальніше: розрив ще залишилися зв'язків і віддалення наших країн", — уклав політик.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще