Печерський районний суд Києва 25 травня 2018 року задовольнив позов лідера Громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктора Медведчука до ТОВ «Телеканал "Прямий"», Володимира Ар'єва, Назара Первака, Віктора Маруняка про захист честі, гідності та ділової репутації. Про це повідомили у виконкомі Громадського руху «Український вибір — Право народу».

Згідно з рішенням суду, недостовірна інформація, яка прозвучала 28 жовтня 2017 року в програмі «Закрита зона» в ефірі «Прямого» і на веб-сайті цього телеканалу), має бути спростована протягом семи днів з моменту, коли рішення суду вступить в законну силу. Зокрема, суд визнав недостовірними звинувачення на адресу Віктора Медведчука, котрі прозвучали у програмі «Закрита зона».

«Оприлюднені в програмі «Закрита зона» (як відомо, в свій час генеральним продюсером продюсерського центру «Закрита зона» був Володимир Ар'єв, нині народний депутат, голова постійної делегації України в ПАРЄ) псевдоподробности нібито «з життя» Віктора Медведчука — це добре зрежисована атака, спрямована на його дискредитацію (так звані журналісти-розслідувачі активно тиражують запущені ідеологами «партії війни» меседжі, що порочать честь і гідність опозиційного політика та громадського діяча). У хід йдуть звинувачення одна абсурдніша іншої — арьевские «розвідувачі» в черговий раз пробили дно так званої незалежної журналістики», — йдеться в заяві виконкому.

При цьому в «Українському виборі» зазначили, що всі спроби Ар'єва і До маніпулювати громадською думкою, очорнити Віктора Медведчука — спецпредставника з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, завдяки якому вдалося повернути додому, в родини більше 480 осіб, — зазнали фіаско.

Як заявили у виконкомі Руху, суд задовольнив позов Віктора Медведчука, визнавши, що все сказане Ар'євим з товаришами, — мерзенна наклепи й інсинуації. Тим самим суд захистив конституційні права українських громадян на отримання достовірної інформації, а також припинив необґрунтовані нападки з боку прибічників «партії війни» на Віктора Медведчука — політика, який вніс величезний внесок у розвиток України та активно відстоює інтереси громадян країни на всіх рівнях, включаючи міжнародний.

Популярні новини зараз

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

«Громадський рух «Український вибір — Право народу» відповідально заявляє: ми переконані, що Володимир Ар'єв — політик, який опустився до цинічних маніпуляцій і брехні, щоб звести наклеп на свого політичного опонента, — не має права представляти державу Україна на світовій арені. А вже тим більше займати таку високу посаду в Парламентській асамблеї Ради Європи», — підкреслили у виконкомі.