УАІМП: У листопаді рейтинг Медведчука ріс швидше біткоіна

поділитись
Інститут особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків минулого місяця

Український інститут аналізу політики та менеджменту (УАИМП) за підсумками листопада-2017 підготував черговий рейтинг активності та присутності в ЗМІ провідних українських політиків і громадських діячів.

За результатами аналізу понад 1,3 млн повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека» — публікацій інформаційних агентств, інтернет - і друкованих ЗМІ, телебачення і повідомлень в Facebook — був сформований список 135 найбільш згадуваних політичних фігур України.

У трійці лідерів прогнозовано виявилися президент України Петро Порошенко, глава МВС Арсен Аваков і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. І якщо Петра Порошенка ЗМІ найчастіше згадували у зв'язку з його візитом на саміт Східного партнерства та обговоренням ідеї введення миротворців на Донбас, то А. Аваков нагадав про себе заявою про смерть Мінських домовленостей і спробою Ради відправити його у відставку.

Серед перших 25 учасників рейтингу свої позиції порівняно з жовтнем втримали генпрокурор Юрій Луценко, народний депутат Надія Савченко, а також спікер А. Парубій.

Олег Ляшко і Юлія Тимошенко втратили колишні позиції, опинившись відповідно на 12-му і 13-му місцях. Крім того, В. Гройсман витіснив М. Саакашвілі з третього на четверте місце.

Майбутня тема обміну полоненими, активно обговорюється в ЗМІ після зустрічі лідера Громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука з президентом Росії В. Путіним, дозволила українському політику піднятися на 49 позицій в рейтингу. Крім обміну, ЗМІ цитували Медведчука також у зв'язку з питанням реінтеграції Донбасу.

Як відомо, сьогодні на щорічній прес-конференції Путін заявив, що після звернення Медведчука, який зробив все від нього залежне, щоб обмін відбувся до Нового року. Але українська сторона стверджує президент РФ, зриває обмін полоненими, не даючи остаточну згоду на узгодження нею ж наданих списків.

УАИМП особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків листопада. Це В. Медведчук (+48), В. Литвин (+37), А. Онищенко (+35).

Тим часом помітний медійний регрес автори рейтингу відзначили у М. Найєма (-10), А. Геращенко (-7) і С. Лещенко (-6).

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Медведчук, обмін полоненими, рейтинг
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018