Український інститут аналізу політики та менеджменту (УАИМП) за підсумками листопада-2017 підготував черговий рейтинг активності та присутності в ЗМІ провідних українських політиків і громадських діячів.

За результатами аналізу понад 1,3 млн повідомлень новинного формату в аналітичній системі «Медіатека» — публікацій інформаційних агентств, інтернет - і друкованих ЗМІ, телебачення і повідомлень в Facebook — був сформований список 135 найбільш згадуваних політичних фігур України.

У трійці лідерів прогнозовано виявилися президент України Петро Порошенко, глава МВС Арсен Аваков і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. І якщо Петра Порошенка ЗМІ найчастіше згадували у зв'язку з його візитом на саміт Східного партнерства та обговоренням ідеї введення миротворців на Донбас, то А. Аваков нагадав про себе заявою про смерть Мінських домовленостей і спробою Ради відправити його у відставку.

Серед перших 25 учасників рейтингу свої позиції порівняно з жовтнем втримали генпрокурор Юрій Луценко, народний депутат Надія Савченко, а також спікер А. Парубій.

Олег Ляшко і Юлія Тимошенко втратили колишні позиції, опинившись відповідно на 12-му і 13-му місцях. Крім того, В. Гройсман витіснив М. Саакашвілі з третього на четверте місце.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

Майбутня тема обміну полоненими, активно обговорюється в ЗМІ після зустрічі лідера Громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука з президентом Росії В. Путіним, дозволила українському політику піднятися на 49 позицій в рейтингу. Крім обміну, ЗМІ цитували Медведчука також у зв'язку з питанням реінтеграції Донбасу.

Як відомо, сьогодні на щорічній прес-конференції Путін заявив, що після звернення Медведчука, який зробив все від нього залежне, щоб обмін відбувся до Нового року. Але українська сторона стверджує президент РФ, зриває обмін полоненими, не даючи остаточну згоду на узгодження нею ж наданих списків.

УАИМП особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків листопада. Це В. Медведчук (+48), В. Литвин (+37), А. Онищенко (+35).

Тим часом помітний медійний регрес автори рейтингу відзначили у М. Найєма (-10), А. Геращенко (-7) і С. Лещенко (-6).