Парламент своїми руками ставить хрест на спробах мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Так Віктор Медведчук прокоментував ухвалення Верховною Радою у другому читанні так званого закону про реінтеграції Донбасу.

«Спочатку декларувалося, що цей закон допоможе реінтеграції ― поверне Донбас у правове поле України. Але парламент, давно став заручником залишаються безкарними радикалів і політиканів з «партії війни», своїми руками ставить хрест на спробах мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Замість цього — найширший, фантастичний, тупий і абсолютно нереализуемый набір мрій про насильницьке повернення територій. Саме територій ― не людей. І заклинання про «агресора», яке депутати вживають до місця і не до місця, яке не несе ніякого змістовного навантаження, а служить тільки для того, щоб «продавлювати» дискримінаційний по відношенню до громадян України закон», — зазначив лідер «Українського вибору — Права народу».

На думку В. Медведчука, замість законів, передбачених «Комплексом заходів по виконанню Мінських угод», Рада продукує заклики до «війни до переможного кінця», пропонує зачистки, кримінальне покарання і навіть розстріли для «колаборантів» (з такою пропозицією під час обговорення законопроекту виступив нардеп Олег Мусій)».

«Влада ігнорує думку народу, який втомився від кривавого конфлікту, хоче миру і бажає бачити Україну єдиною країною. Соцопитування, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Центром Разумкова в грудні 2017 року, показав: 49% українців вважають, що «заради миру варто погоджуватися на компроміси, але не на все», а 18% громадян хочуть миру будь-якою ціною», — підкреслив політик.

В. Медведчук вважає, що «закон про деокупації» реалізує волю «партії війни» і не відображає волю громадян України.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

«Вилучення з тексту законопроекту навіть згадки про Мінські угоди продемонструвало всьому світові, що Україна не має наміру виконувати взяті на себе в Мінську зобов'язання. Скажу більше: прийняття цього закону свідчить про те, що Україна не зацікавлена в участі в процесі мирного врегулювання Росії, яка виконує цю функцію в тому числі і в рамках «нормандського формату». Народні депутати розраховують на вплив Німеччини та Франції, а може бути, представників Вашингтона на голів ОРДЛО? Ні! Тобто це усвідомлена спроба знищити перспективу мирного врегулювання ситуації на Донбасі! Парламентські бонзи цинічно приносять у жертву своїм інтересам життя українських військовослужбовців, які перебувають на лінії зіткнення», — підкреслив лідер «Українського вибору — Права народу».

Прийняття «закону про деокупації», вважає політик, означає, що «конфлікт на Донбасі, як і раніше буде залишатися кровоточить раною на тілі України, ще більше поділяючи країну і роблячи неможливим повернення Донбасу в Україну і України на Донбас».