В. Медведчук: Представники Росії і США підтвердили спільне бачення виконання Мінських угод

поділитись
За словами політика, у США і Росії єдина, консолідована позиція по Донбасу

Представники Росії і США солідарні в тому, що Мінські угоди повинні виконуватися. Про це заявив лідер Громадського руху "Український вибір — Право народу" Віктор Медведчук.

"Оціночні коментарі окремих політиків і експертів "про зустріч спеціального представника США по Україні Курта Волкера і помічника Президента Росії Владислава Суркова" мають приблизно таке ж відношення до реальності, як і думка сліпих про слона з давньоіндійської притчі «Сліпі і слон». Втім, маститих експертів абсолютно не цікавить реальний стан справ. Просторікувати з розумним виглядом про те, чого не бачили, не чули і про що поняття не мають, ― їх улюблене заняття. Тим же, кому дійсно цікавий підсумок зустрічі Курта Волкера і Владислава Суркова, можу порадити читати... офіційні повідомлення", — написав політик на Facebook.

Він повідомив, що на зустрічі в Белграді обговорювалося розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі, і хоча представники США і Росії не досягли консенсусу щодо цього питання, вони підтвердили спільне бачення виконання Мінських угод. "Представники Росії і США солідарні в головному ― Мінські угоди повинні бути реалізовані. Для цього необхідно прискорити виконання політичних зобов'язань Києва при одночасному зміцненні безпеки в зоні конфлікту", — заявив В. Сурков.

За словами Медведчука, про те, що це єдина, консолідована позиція США і Росії, свідчить і повідомлення для преси, розміщене на сайті посольства та консульств США в Російській Федерації. "Згідно з Мінськими угодами існує необхідність поєднувати політичні заходи з заходами у сфері безпеки", — така позиція Вашингтона і Москви.

"Все чітко і однозначно: є Мінські угоди, є прописані в них політичні заходи та заходи безпеки. І ці заходи повинні виконуватися одночасно. Сподіваюся, для українських політиків, які сприймають все, сказане представниками Держдепу, як істину в останній інстанції, це стане керівництвом до дії. Ніяких торгів, ніяких дискусій про те, що є первинним, а що вторинним. Мінські угоди повинні виконуватися в повному обсязі і неухильно. Різночитань і інтерпретацій більше бути не може. Якщо, звичайно, українські політики дійсно зацікавлені в мирному врегулюванні конфлікту", — підкреслив лідер "Українського вибору".

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Віктор Медведчук, миінські угоди, росія, США, Волкер, Сурков
Вибір редакції, Суспільство
18.06.2018
Прокуратура в ході розслідування крадіжки $400 млн на закупівлі бурових установок прийшла до висновку, що Бойко в число підозрюваних не входить
0
0
14:42 18.06.2018
Він розповів, що в найближчі дні і тижні все одно всіх Росія не випустить
0
0
13:41 18.06.2018
Леонід Кравчук заявив, що Україна буде боротися до останнього
0
0
13:04 18.06.2018
Євросоюз подовжує санкції проти окупованого Криму вже не в перший раз
0
0
12:15 18.06.2018
Хармс "була щаслива почути" про законопроект
0
0
11:11 18.06.2018