Неграмотна, вкрай небезпечна політика української влади призвела до того, що напередодні святкування 26-ї річниці незалежності доводиться констатувати непривабливу правду: Україна свою незалежність втратила. Наскільки реальними є шанси об'єднати, «зшити» розколоту країну, розмірковує Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що не варто брехати самим собі - держава знаходиться під зовнішнім управлінням.

«Вища політична інстанція в Україні в останні роки - це посол США, що ретранслює «побажання» і «рекомендації» «вашингтонського обкому». Українські політики і чиновники, приймаючи стратегічно важливі рішення, вже давно керуються не інтересами українського народу як носія суверенітету і єдиного джерела влади, а політичною доцільністю і ... інтересами міжнародних лихварів », - переконаний лідер« Українського вибору - Права народу ».

На думку В. Медведчука, Україна з 2005 року не реалізувала жодної економічної, політичної, а тим більше геополітичної перспективи, які відкривалися перед нею в 1991 році.

«Дії еврореформаторов привели до того, що Україна перетворилася в аграрно-сировинний придаток Заходу. Відмовившись від ідеї «будувати Європу у себе вдома» і вибравши західний вектор інтеграції, «реформатори» прирекли мільйони українців на злиденне існування », - підкреслив політик.

Популярні новини зараз

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Але найсумніше, вважає В. Медведчук, - це те, що небажання влади вирішувати стратегічні питання призвело до розколу країни і кровопролитного протистояння на Сході України.

На противагу деструктивної, руйнівної і згубною для країни політики «партії війни» В. Медведчук запропонував Стратегію національного успіху - нову парадигму державного розвитку.

«Мета Стратегії - об'єднати Україну на основі спільних цінностей, терпимості і толерантності. Чисельник формули Стратегії - це історико-культурна спадщина, його оцінки і використання; це демократичні способи вирішення мовних і конфесійних конфліктів згідно з історичними традиціями, соціокультурним орієнтирів розвитку регіонів та інтересам їхніх населення. А в знаменнику - стратегічні загальнодержавні і загальнонаціональні цілі розвитку, які б поєднували все суспільство », - вважає В. Медведчук.

Політик упевнений, що на тлі вкрай непростого завдання - об'єднати, «зшити» країну, ця формула стає ще більш актуальною.

«Вона може стати фундаментом, тією основою, яка забезпечить подальший розвиток України - вихід з кризи, відновлення миру і стабільності, можливість протистояти як зовнішнім, так і внутрішнім загрозам, зберігаючи при цьому економічну і політичну незалежність», - резюмував В. Медведчук.