В. Медведчук: Україна проголосувала проти резолюції ООН про боротьбу з нацизмом всупереч волі народу

поділитись
Третій комітет Генеральної асамблеї ООН більшістю голосів прийняв резолюцію про боротьбу з героїзацією нацизму

Віктор Медведчук заявив, що відмова України голосувати за резолюцію ООН про боротьбу з нацизмом не вкладається ні в рамки логіки, ні в рамки моралі. Про це лідер Громадського руху "Український вибір - Право народу" написав в своєму блозі.

Він нагадав, що 16 листопада Третій комітет Генеральної асамблеї ООН більшістю голосів прийняв резолюцію про боротьбу з героїзацією нацизму, неонацизмом і іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості. Проти проголосували лише дві країни: США та Україна.

"На відміну від США, Україна, як і більшість європейських країн, на території яких відбувалися бойові дії, пережила всі жахи нацистського поневолення. І саме тому відмова України - країни, яка в роки Великої Вітчизняної війни втратила мільйони своїх громадян, - голосувати за резолюцію Генасамблеї ООН не вкладається ні в рамки логіки, ні в рамки моралі. Однак саме так Київ голосує з 2014 року - всупереч здоровому глузду, всупереч думці всього цивілізованого світу, що бореться з будь-якими проявами нацизму і старається п есекать спроби його героїзації, всупереч волі Українського народу, який до цього дня вшановує пам'ять воїнів-визволителів, які убезпечили світ від коричневої чуми", - підкреслив політик.

За його словами, таке голосування України в ООН має свої причини: по-перше, з приходом до влади євроінтеграційної команди України втратила суверенітет і повністю перейшла під зовнішнє управління Вашингтона. Медведчук заявив, що сьогодні вищим начальством для Києва є посольство США, а українська влада покірно і сервільний виконує всі розпорядження "вашингтонського обкому".

"А по-друге, як може голосувати за боротьбу з прославлянням нацизму влада, яка прийняла закон про героїзацію воїнів ОУН-УПА - тих, хто в роки Великої Вітчизняної війни своєю діяльністю сприяв гітлерівській Німеччини? Як може голосувати за боротьбу з прославлянням неонацизму влада, яка дозволяє безкарно оскверняти пам'ятники борцям з фашизмом, перейменовує проспект Ватутіна на проспект Шухевича?" - зазначив лідер "Українського вибору".

Він висловив упевненість, що українці не готові на догоду Вашингтону прийняти переписану євроінтеграторами історію, в якій національні герої забуті. "Я вірю в мудрість Українського народу. Він куди мудріший за своїх правителів. Я вірю в те, що українці не піддадуться на політичні провокації і не дозволять представникам влади на догоду Заходу перекроїти історію країни", - заявив В. Медведчук.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Медведчук, скандал, нацизм
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.02.2018
Українцям підвищать пенсійне забезпечення на 50%
1
0
17:45 24.02.2018
Розслідування на YouTube зібрало шість мільйонів переглядів
0
0
16:07 24.02.2018
Підліток назвав головних убивць у Сирії
0
0
11:37 24.02.2018
Новий закон ускладнює виконання завдання повернути території Донбасу до складу України за допомогою виборів
0
0
10:47 24.02.2018
Майбутня миротворча місія повинна бути розгорнута на всій окупованій частині Донбасу
0
0
08:55 24.02.2018