Спроби "партії війни" дискредитувати Віктора Медведчука як громадського діяча і спецпредставника з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи мають конкретні цілі, впевнений народний депутат Василь Німченко, представник Громадського руху "Український вибір - Право народу« в "Опозиційному блоці".

В.Німченку розкритикував заяви П.Клімкіна, який 7 грудня, після зустрічі у Відні з главою російського Міда С.Лавровим, заявив про просування в питанні обміну.

"Звідки у Клімкіна така інформація? Адже, за його ж словами, зустріч з Лавровим носила характер" обміну думками ", не більше того. Мабуть, глава МЗС України отримав завдання стати фігурою, яка реально може« впливати »на реалізацію Мінських угод . Хоча реально домогтися прогресу в процесі обміну утримуваними обличчями вдалося аж ніяк не пану Климкіну, а Віктору Медведчуку. Коли як він звернувся до президента РФ з проханням допомогти організувати обмін між Україною і ОРДО, Орлоя, справа зрушила з мертвої точки », - зазначив народн ий обранець.

І провокаційні дії журналістів "Схем" в аеропорту «Київ», і спроби парламентського комітету зі свободи слова під чолі з В.Сюмар тиснути на слідство, використовуючи службове становище, могли зірвати майбутній обмін, вважає В. Німченка. Крім того, спроби очорнити Віктора Медведчука, звернув увагу депутат, робляться з самого початку мінського процесу.

"Досить згадати маячні, наклепницькі вигадки глави парламенту Парубія на адресу Віктора Медведчука. У чому тільки Парубій (тоді ще не спікер, а секретар РНБО) не звинувачував лідера Громадського руху" Український вибір - Право народу! »Причому така гіперкоммунікатівность Парубія, як правило, дивним чином збігалася з закінченням чергових переговорів, які проводив Медведчук для реалізації Мінських угод в частині повернення утримуваних осіб », - звернув увагу нардеп.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Показати ще

Підконтрольні "партії війни" ЗМІ теж доклали руку до дискредитації лідера "Українського вибору", вважає Німченко довго і наполегливо мусувалася тему нібито "нападу" охорони на журналістів.

"І ось після всього цього Клімкін заявляє, що обмінний процес повинен" просунутися ". Природно, не називає ні дат, ні переговірників, ні реальної кількості утримуваних осіб .... Схоже, для Клімкіна тема обміну - це та соломинка, за яку він намагається вхопитися , щоб показати свою ефективність як міністра закордонних справ. і це можна зрозуміти, адже глава українського зовнішньополітичного відомства зазнає поразки на всіх «дипломатичних фронтах». і йому тільки й залишається, що виправдовуватися або "інтерпретувати" факти там, де немає про іціального перекладу документів або заяв ", - впевнений Василь Німченко.