Лідер Громадського руху «Український вибір — Право народу» Віктор Медведчук прокоментував підпал банера з рекламою телешоу «Час будувати», ведучою якого є дружина Медведчука Оксана Марченко.

«В центрі Києва вандали з підпільного руху «Анафема», які називають себе борцями за очищення України, спалили банер з анонсом нового телепроекту «Час будувати».

Такі цинічні дії радикалів дуже точно відображають те, що сьогодні відбувається в зробила «цивілізаційний вибір» Україні, де злість, агресія, ненависть, нетерпимість зводяться в ранг національної ідеї, - цитує політика його прес-служба в мережі Фейсбук.

«Спалення банера телепроекту «Час будувати» — проекту, який покликаний об'єднувати, консолідувати, творити, будувати наше майбутнє (як у прямому, так і в переносному сенсі) — це виклик усім мислячим, всім, хто має громадянську позицію людям. Тим, хто ніколи не прийме ідеологію радикалізму і неонацизму», - додав він.

«Знищувати, руйнувати — це не просто метод і стиль життя радикалів, це єдине, на що вони здатні. А об'єктів для прояву агресії і ненависті у них завжди досить ― облити фарбою пам'ятник Ватутіну, залити цементом Вічний вогонь, влаштувати цькування всім, хто закликає повернутися до духовних джерел, домагатися світу, відроджувати культуру, будувати Україну, в якій немає місця варварству і вандалізму!», - вважає Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще