Радикальні антиросійські дії, що відбуваються сьогодні в Україні, - це політика, яку нав'язує президенту Порошенко "партія війни" - сила, яка протидіє мирному врегулюванню ситуації на Донбасі і його повернення під контроль України. Про це в інтерв'ю "Комерсанту" заявив Віктор Медведчук, лідер Громадського руху "Український вибір".

Антиросійські дії української влади Медведчук назвав "нікчемною політикою" і зазначив, що вона суперечить Конституції України.

"Плеяда кроків, радикальних по відношенню до Росії, до російської мови, до всього, що пов'язано з Російською Федерацією - це шлях, який нав'язує сьогодні президенту країни, в першу чергу, "партія війни": чим більше ми будемо відрізнятися від Росії, ніж далі ми від неї будемо у всіх цих питаннях, тим краще для України. Безумовно, це нікчемна, на мій погляд, політика. Вона проводиться сьогодні і через спроби посіяти ворожнечу в Українській православній церкві Московського патріархату, яка є єдиною канонічною церквою. Це і введення квот на російську мову, обмеження російської мови на телебаченні - не що інше, як дискримінація російської мови і пряме порушення Конституції України, де в статті 10 прямо сказано, що на території України гарантується вільне використання, захист і розвиток російської мови. Певна річ, ніякі закони, які спрямовані на обмеження російської мови, тим більше закони, які просто стверджують його дискримінацію - це пряме порушення чинної Конституції, не кажучи вже про політику", - сказав лідер "Українського вибору".

Він також пояснив, що називає "партією війни" в українській політиці.

""Партія війни" - це ті люди, які сьогодні заважають домовитися мирно і повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас. Іншими словами, виконати мінські угоди. В першу чергу, це партія, яку очолює пан Яценюк, який своїми діями неодноразово і в минулому, і в даний час як керівник партії - а його фракція представлена ​​в парламенті - сповідує один принцип: Росія - це агресор, і з усім, що пов'язане з Росією, в Україні має бути покінчено", - пояснив політик.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Саме "партія війни", за його словами, закликає до створення з Росії образу агресора, і виступає категорично проти мирного врегулювання на Донбасі.