На думку київського публіциста і телеведучого Дмитра Джангірова, українські політики, які не мають ніякого відношення до переговорів Віктора Медведчука з патріархом Кирилом і главами самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", готуються привласнювати собі заслугу у вигляді успішного обміну полоненими, який відбудеться 27 грудня.

"Перефразовуючи відоме висловлювання про перемогу та її батьків, можна сказати, що чим ближче до обміну полоненими / утримуваними особами, тим більше у вітчизняному публічному просторі стає тих, хто хвалиться, ніби вніс у цей процес свій неоціненний внесок. Причому, анонсують обмін навіть ті, хто ще зовсім недавно говорив про велику ймовірність зриву...", - іронізує Джангіров.

На думку Джангірова, успішний обмін полоненими – це цілком і повністю заслуга однієї людини – Віктора Медведчука, спецпредставника України з гуманітарних питань в Мінській контактній групі. "Насправді ж, остаточні крапки над "і" розставив той, хто запускав процес обміну ще в 2014-му році і хто провів всю роботу з досягнення непростих, а, найчастіше, і вельми делікатних домовленостей – спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в Мінській контактній групі Віктор Медведчук", - розставив сам Джангіров всі крапки над "i".

"Нинішній етап обміну полоненими розпочався 15 листопада із зустрічі Віктора Медведчука в Ново-Єрусалимському монастирі з президентом РФ Володимиром Путіним і Патріархом Кирилом. Як бачимо, для того, щоб вийти на фінішну пряму до результату, знадобилося півтора місяці", - нагадав Дмитро Джангіров хронологію подій.

На думку Джангірова, обмін полоненими разом з перемир'ям на Донбасі стануть початком виконання Мінських угод. Дмитро Джангіров звернув увагу на той факт, що одночасно з домовленостями про обмін полоненими на 27 грудня на Донбасі встановилося перемир'я. "Зверніть увагу, ВЧОРА – 25 ГРУДНЯ – В ЗОНІ КОНФЛІКТУ НЕ БУЛО ПОРУШЕНЬ ПЕРЕМИР'Я", - написав Джангіров в Facebook.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Показати ще

"Хочеться сподіватися, що перемир'я в зоні конфлікту на Донбасі, разом з очікуваним обміном полоненими/затриманими – це початок виконання Мінських угод", - висловив надію Дмитро Джангіров.

Джерело - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=379258629186220&id=100013062576677