Українській "партії війни" не варто особливо сподіватися на антиросійські санкції США, що підривають євроатлантичну єдність, вважає Віктор Медведчук.

У своєму блозі політик звернув увагу на несподівані наслідки підтриманих Сенатом США, але поки "пригальмованних" Конгресом, нових антиросійських санкцій.

"Агентство S&P Global Platts оприлюднило інформацію, відповідно до якої Берлін вже почав обговорення антиамериканських санкцій. Нові обмеження проти Росії в ФРН справедливо розцінили як спробу експансії США на енергетичний ринок Європи", - зазначив лідер "Українського вибору - Права народу".

Як писали ЗМІ, глава Мінекономіки Німеччини Бриггита Ципріс не виключила введення відповідних санкцій на дії США.

"Деякі експерти вважають, що такими контрзаходами може бути заборона поставок дорогого зрідженого газу з США на ринок ЄС. Очевидно, що Євросоюз підтримує будівництво "Північного потоку-2". Потуги України і Польщі перешкодити реалізації проекту виглядають наївним - на нього найбільші європейські енергетичні компанії вже виділили фінансування", - пояснив В.Медведчук.

Популярні новини зараз

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Жінка віддала 6 тисяч за навчання сина, але в коледж він ходити не став, відправляють до суду: не повернули навіть половину суми

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Показати ще

На думку політика, дії "яструбів" в сенаті США лише поглибили протиріччя в євроатлантичному блоці, які стали очевидними під час обговорення питання про фінансування НАТО.

"Представникам "партії війни" в Україні слід було б усвідомити, що Захід у ставленні антиросійських санкцій більше не виступає єдиним фронтом. А це збільшує ймовірність їх повного скасування з боку ЄС, економічні втрати країн якого від санкцій політики на порядок більше, ніж США", - попередив лідер "Українського вибору - Права народу".