"Слухаючи околополитическую єресь так званих експертів та незалежних журналістів про "давні зв'язки" Віктора Медведчука і Надії Савченко, мимоволі згадуєш прислів'я "На городі бузина, а в Києві дядько".

Про це на своїй сторінці в Facebook написав Юрій Загородній, заступник голови Громадського руху "Український вибір — Право народу".

На думку Загороднього, саме за таким принципом сьогодні висуваються звинувачення і будується вся кампанія з дискредитації Руху "Український вибір" Віктора Медведчука.

"Заяви такого собі, як би делікатніше висловитися, медіанедоексперта Казанського, як раз з цієї опери.

"Савченко з 2006 року знайома з Шурмою, Шурма складався в СДПУ(О), СДПУ(О) очолював Медведчук... Отже, Савченко знайома з Медведчуком..."(с) Абсурдніше не придумаєш. Це маніпуляція чистої води. Але подивіться, як активно цю "новину" тиражують жадібні до сенсацій ЗМІ. Чого тільки вартий "розслідувальна" програма "ТСН"!", — звернув увагу заступник голови "Українського вибору".

Популярні новини зараз

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Загородній зазначив, що всі причетні до тиражування подібних "умовыводов", "делікатно" мовчать про те, що в 2006 році країною заправляла "помаранчева команда".

"...ющенки, тимошенки, яценюки, гриценки, а Ігор Шурма, вийшовши з СДПУ(О), вступив в ПР. Що стосується таємничого покровителя з АП, який сприяв Надії Савченко, то, за визнанням Віри Савченко, це екс-міністр оборони Анатолій Гриценко. До речі, якщо вже говорити про "зв'язки" Савченко з українськими політиками, ми отримуємо більш ніж значний список "підозрюваних" – від перших осіб держави (у тому числі генпрокурора) до псевдоопозиційних політиків (колишніх "коаліціантів"). Так що пану Луценко чекає непроста робота. Причому бажано, щоб він почав з себе", — підсумував Юрій Загородній.