"У будь-якій справі головне - результат. Якщо обмін все-таки відбудеться Медведчуку можна буде сказати велике спасибі". Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Роман Цимбалюк.

Як відомо, на сьогодні заплановано обмін за формулою "306 на 74": 74 людини повернуться з непідконтрольних Києву територій Луганської та Донецької областей, в свою чергу Київ віддасть в ОРДО і ОРЛО 306 людей.

Як заявив раніше Віктор Медведчук, спецпредставник з питань гуманітарного характеру в Тристоронньої контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, місце і дату обміну не повідомляють у цілях безпеки.

"Місце і час вам повідомлять 27 грудня. Ми спеціально сьогодні про це не говорили, хоча, природно, домовилися і з приводу місця, і з приводу часу. Ми не говорили з міркувань безпеки, а 27 грудня вранці кожна зі сторін повідомить про це представникам ЗМІ ", - сказав Медведчук журналістам.

25 грудня, завершився заключний етап переговорів зі звільнення українських громадян. Цей процес активізувався після того, як 15 листопада В.Медведчук звернувся до президента Російської Федерації В.Путіна з проханням посприяти в проведенні даного обміну. Тоді патріарх Кирило підтримав ініціативу Віктора Медведчука, а Володимир Путін звернувся до голів невизнаних республік із закликом провести такий обмін, на що було отримано їх згоду.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Показати ще

Нагадаємо, Віктор Медведчук займається обміном полоненими з грудня 2014 року. Завдяки його участі в переговорах додому повернулися понад 404 осіб, серед яких військові і цивільні особи; крім того, в Україну повернулися засуджені у РФ Надія Савченко, Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв.