Австралієць випадково натрапив на інопланетний об'єкт, який прилетів з космоса. Чоловік чотири роки намагався його розпиляти.

Золотошукач Девід Хоулом з Автралії ще чотири роки тому знайшов камінь вагою 17 кг Всі ці роки чоловік був упевнений, що знайшов золотий самородок, але в 2019 році все стало відомо. Геологи з'ясували, що об'єкт є метеоритом.

Варто відзначити, що Хоуол звернувся до фахівців через те, що не зміг розпиляти камінь. Австралієць випробував різні інструменти, але, як виявилося, поділити знахідку змогла тільки діамантова пила.

За словами експертів, "самородок" виявився звичайним хондритовим метеоритом типу H5. Як наголошується, метеорит був утворений на ранній стадії існування Сонячної системи.

Фахівці з Гарвардського університету знайшли докази того, що одне з небесних тіл, яка увійшла в атмосферу Землі, прилетіло з планетарної системи в Чумацькому Шляху.

У NASA заявили про плани відправити місію до астероїда Психея 16. Її запуск запланований на літо 2022 року. Загадковий астероїд розташований між орбітами Марса і Юпітера.

астероїд
астероїд

Як пише The Sun, місія NASA прибуде до місця призначення приблизно в 2026 році. На орбіті Психеї космічний апарат проведе 21 місяць. Там він повинен зробити знімки із зображенням об'єкта, а також зібрати інформацію про його склад, вік та інші параметри.

Нагадаємо, центр Москви охоплено вогнем: все як у пророцтві Ванги, володіння Путіна у чорному диму.

Як повідомляв Знай.uа пророцтво Ванги і Ейнштейна збувається до дрібниць.

Знай.uа писав, третя Світова замість Апокаліпсису: у словах Ванги відшукали таке, що ви втратите сон.