Введення людини у гіпнотичний стан може допомогти їй у боротьбі з больовими відчуттями та нервовими розладами.

Такі властивості мозку під впливом гіпнозу помітили фахівці зі Стенфордського університету медицини, пише GoGetNews.

Аби з'ясувати це, вчені провели експеримент. У ньому взяли участь тридцять людей, котрі мали велику схильність до впливу гіпнозу. Крім них, до участі в експерименті фахівці залучили й тих, хто не піддається гіпнотизуванню.

За допомогою МРТ дослідники просканували мозок добровольців, щоб зіставити зміни в мозку тих, хто легко піддається гіпнозу, і тих, хто на нього не реагує, в момент введення людей в транс.

Читайте також: 7 продуктів, що втамовують біль

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати В українців залишилося кілька годин: дзеркальна дата 24.04.2024 допоможе вам виконати бажане, правила Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

В результаті вчені помітили, що помітні зміни відбуваються в задній частині передньої поясної кори. Також змінювалася активність нейронів, що зв'язують задню частину фронтальної кори і так званий острівець мозку, а також дещо видозмінювалися клітини, які зв'язують цю ж частину кори з так званої мережею пасивного режиму роботи мозку (DMN).

Послуговуючись цією інформацією, вчені зможуть створити спеціальні прилади, що тимчасово підвищуватимуть чутливість людини до гіпнозу з метою боротьби з болем та неврозами.