У Києві створили інтерактивну мапу з адресами укриттів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у місті. Її виклали на сайті КМДА.

"Сюди входять сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвали житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення", – повідомляють у прес-службі мерії.

Сховища передбачені лише для працівників служб, які пов'язані із безпекою міста, а також медиків та важких хворих. Цивільним можна ховатися у підвальних та цокольних приміщеннях, метро.

"Бомбосховища здебільшого розграбовані. Буває, господарі перетворюють захисні споруди в офіс або смітник. Начебто нещодавно почали їх перевірку, але все-таки більшість із них - це порожні кімнати з обгорілими стінами", - розповідає про стан сховищ київський діггер Лев.

2 лютого прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк спробував знайти найближче сховище у Запоріжжі під час виїзного засідання Держкомісії з надзвичайних ситуацій. Він подзвонив за номером 101, проте не отримав відповіді на своє запитання. Після цього випадку він зазначив, що перевірятиме стан готовності цивільної оборони у кожному місті.

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще