Унікальний костюм Залізної людини" оснащений двома парами реактивних двигунів, які здатні працювати на різному паливі. Максимальна швидкість польоту, при використанні даного агрегату становить 51 км\год, а максимальна висота близько 3700 метрів.

Ось тільки краще не намагатися досягти максимуму висоти, так як розмір бака для палива у костюма – всього 16 літрів, і палива вистачає всього на 4 хвилини. Тому що для потенційних покупців незабутній політ з повним баком не став для них останнім, краще не випробовувати долю злітаючи занадто високо.

Нагадаємо, що до палеонтологам потрапив фрагмент бурштину, в якому збереглися останки вылупившейся змії крейдяного періоду.

Популярні новини зараз
Daewoo Lanos "Next-Gen": нова версія народного автомобіля закохує в себе з першого погляду Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Українських пенсіонерів звільнили від земельного податку, дали знижку на ЖКП: хто у списку Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

Про знахідки розповідається в статті, опублікованій журналом Science Advances.

Останки датовані віком 98,8 млн років тому – серединою крейдяного періоду. Крихітна змійка довжиною 48 мм ідентифікована як представник раніше невідомого (і, зрозуміло, вимерлого) виду Xiaophis myanmarensis.

Як повідомляв Знай.uа, величезна частина Індійського океану, в якій немає кисню і життя поступово збільшується.

"Мертва зона" розміром в 1 млн кв. км. починається на глибині 100 метрів і закінчується на глибині більше 1,5 кілометрів, а вся ця площа просто позбавлена кисню.

Дослідник з Нью-Йоркського університету Абу-Дабі (ОАЕ) Зухейр Лашкар вважає, що мертве пляма в Індійському океані значно перевершує інші кліматичні катастрофи, і збільшується з кожним днем все швидше.

Також Знай.uа писав, що Астрономи з інституту Карнегі відкрили 12 нових супутників самої незвичайної планети - Юпітера. Завдяки цій знахідці кількість супутників у газовій планети досягло 79.

Нові супутники виявлені під час дослідження області за орбітою Юпітера — астрономи вважають, що там може знаходиться ще одна планета. Космічні тіла підтверджують цю теорію своєю траєкторією, на яку діє сильне гравітаційне поле.

Всі відкриті супутники мають малий розмір і виявлені навесні 2017 року — з тих пір астрономи спостерігали за ними в 4-метровий телескоп імені Віктора Бланко в Чилі.