Ювелірні прикраси з цінних металів здавна вважалися елементом розкоші та багатства. Особливо такого статусу вони набули, коли почали виготовляти прикраси із золота. Золоту надавали особливого та іноді міфічного значення. Його навіть використовували у магії та в медицині.

Зараз золотим прикрасам надають менше значення та використовують частіше за все як частиною свого образу. Проте цей цінний метал підходить не всім, - пише sundaynews.info.

Читайте також: Діти знайшли золото, заховане у лісі

Діти

У дітей на метали часто буває алергія. Батькам слід з обережністю підходити до обрання прикрас для своєї дитини. Якщо ви помітили почервоніння чи висипи на шкірі в області, де знаходиться прикраса, варто відмовитися від носіння.

Популярні новини зараз
За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Чоловіки

Здавна люди вважали, що золото накопичує у собі негативну енергетику, тому носіння прикрас з цього металу негативно може відбитися на самопочутті чоловіка, особливо, якщо він веде активний спосіб життя.

Вважається, що носіння каблучки на мізинці може негативно позначитися на здоров'ї чоловіка. Наприклад, патології дванадцятипалої кишки, атеросклероз та гіпертонія. Також вважається, що золото, яке з часом окислюється, може негативно вплинути на розвиток сексуальної дисфункції.

Жінки

Золоті прикраси для жінок, на відміну від чоловіків, навпаки покращать їх самопочуття. Золоті прикраси рекомендується носити тим, хто має проблеми з гіпертонією, хворобами серця, печінки та нирок.

І яка ж жінка не любить прикраси із цього благородного металу. Ювелірні золоті прикраси завжди будуть найбажанішим подарунком для багатьох представниць прекрасної статі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", суд Амстердама визнав Україну власником скіфського золота і постановив повернути його до Києва..