Швеція надасть Україні 10 млн доларів безвідсоткового кредиту. Українська влада вважає, що таке рішення шведи прийняли через вияв довіри МВФ до України, адже 11 березня у Києві очікують відповідь від фонду щодо надання ним їй розширеного кредиту. Петро Порошенко у позитивній відповіді валютного фонду не сумнівається, бо запевняє, що Україна виконала всі умови для отримання цієї позики - внесла зміни до держбюджету, депутати проголосували за пенсійну реформу та за підвищення додатко вого доходу на видобуток корисних копалин, також виконала усі вимоги іноземних кредиторів. Про термін кредитування та тривалість пільгового періоду щодо швецької позики у Києві не повідомляють.

"Прем"єр-міністр Швеції Штефан Льовен ще й повідомив, що його уряд вирішив надати кредит і на 100 мільйонів доларів. Наголошую на тому. що виплачувати відсотки по даним позикам Україна не буде, ці питання взяв на себе швецький уряд. Але усі деталі щодо сплати ними цих відсотків, за словами Льовена, ще обговорюватимуться. У даному випадку Швеція повела себе, як справжній надійний друг по відношенню до нас", - прокоментував Петро Порошенко, Президент України.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук речник Президента України Святослав Цеголко написав, що загалом Швеція надасть Україні позику у 175 млн дол до 2020 року.

Також Україна уже отримала від Світового банку 215 млн дол на покращення стану системи охорони здоров"я. Ще 2 млрд банк надасть державі протягом 2015 року. Крім того, розглядають питання надання фіндопомоги українській державі такі країни,як США у розмірі 13,5 млн дол у наступному році, та Швейцарія можливо надасть позику у сумі 200 млн дол.