Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко, коментуючи тиск ГПУ на опозиційних політиків, додавши що в останній час прокуратура значно активізувалася у роботі з народними обранцями.

"Спочатку сумнівна з правової точки зору активність щодо перевірки декларацій, що є насправді функцією НАБУ і НАЗК, і ДФС не може проводити "позапланові перевірки декларацй фізичних осіб".

В той же час ГПУ обіцяє неприємності 17 депутатам, а перших трьох Генпрокурор навіть уже назвав попрізвища.

Потім сьогоднішній обшук у депутата Рибалки, керівника важливого комітету і члена опозиційної фракції:

"Все це повязано зі спробами встановити силовий контроль над парламентом та проштовхуванням законопроекту 5610, який значно посилює роль прокуратури, заморожує формування ДБР і несе загрозу ліквідації НАБУ. Минулого тижня цей законопроект 10 разів голосували для включення до порядку денного, голосів не було, і Генпрокурор обіцяв застосувати рішучі заходи для збору голосів" - вважає експерт.

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

"Спроби побудувати в Україні поліцейську державу апріорі успішними бути не можуть, а після таких силових "наїздів" в Раді може сформуватися "антилуценківське" лобі. Яке не лише не пропустить його на вищі посади, але й змусить звітувати за роботу в ГПУ" - на завершення додав політолог.