Епатажна російська телеведуча і блогер Альона Водонаєва не перестає підігрівати інтерес фанатів до своєї персони епатажними та відвертими витівками. Так, в цей раз Водонаєва опублікувала у своєму Instagram чергове смішне відео, на якому вона цілує мийника вікон.

Так вийшло, що під час зйомок для російського журналу Панорама, коли Водонаєва позувала розсовуючи ноги, за її спиною з іншого боку скляної стіни з'явився мийник вікон. Модель не розгубилася і привіталася з працівником, продовжуючи розсовувати ноги перед фотографом.

View this post on Instagram

Съемка для обложки журнала Панорама 📸 Смутили парня, который прилетел окна помыть 😹 Я приветлива к мужчинам. Неважно, нужный ли это в работе человек или незнакомый мойщик окон. Я улыбнусь соседу, официанту, директору телеканала или просто мимо проходящему на улице дедушке. Я терпеть не могу надменных лиц и сама такие «рожи» строю лишь на фотосессиях или в Инстаграм. В жизни я обаятельна и улыбчива. Никогда не понимала, в чем логика тех девушек, которые при виде мужчин из своей вполне симпатичной физиономии строят «куриную жопу» или вид - «..вна поела» 🤗 Зачем, и кому оно надо? Я люблю, когда женщины улыбаются моему мужу. И ворчу на него дома, если он не приветлив с девушками, которые здороваются с ним на мероприятиях. Боится меня наверное 😈 Но я уже сто раз говорила: легкий флирт в рамках доброжелательности - это нормально! 👌 А вы что думаете, читатели мои? Сегодня хочется узнать ответы и мужчин, и женщин ☝ Разделяете мою позицию? И если нет, почему? 🤔 #Панорама #Съемки #Флирт #Отношения

A post shared by Alena Vodonaeva (@alenavodonaeva) on

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

"Зйомка для обкладинки журналу Панорама. Збентежили хлопця, який прилетів вікна помити. Я привітна до чоловіків. Неважливо, чи потрібна він в роботі людина чи незнайомий мийник вікон. Я посміхнусь сусідові, офіціанту, директору телеканалу або просто на вулиці до дідуся, який проходив повз. Я терпіти не можу гордовитих облич та сама такі «пики» строю лише на фотосесіях або в Instagram. В житті я чарівна і привітна. Ніколи не розуміла, в чому логіка тих дівчат, які при вигляді чоловіків зі своєї цілком симпатичної фізіономії будують "курячу жопу". Навіщо і кому воно треба? Я люблю, коли жінки посміхаються моєму чоловікові. І бурчу на нього вдома, якщо він не привітний з дівчатами, які вітаються з ним на заходах. Боїться мене, напевно. Але я вже сто разів казала: легкий флірт в рамках доброзичливості – це нормально! А ви що думаєте, читачі мої? Сьогодні хочеться дізнатися відповіді і чоловіків, і жінок. Поділяєте мою позицію? І якщо ні, чому?", - підписала відео Водонаєва.

Шанувальники посміялися над опублікованим роликом і почали обговорювати пост Водонаєвої. Під відео посипалася купа коментарів, в яких фолловери відповідають на питання епатажної моделі.

Нагадаємо, гола Водонаєва з чаркою довела фанатів до сказу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що збуджена Водонаєва зробила приємно Ані Лорак.

Також портал "Знай.uа" писав, що Водонаєва роздяглася і показала свій бутон.