Відомий український актор Роман Луцький зіграв одного з головних персонажів романтичної комедії "Секс і нічого особистого", де йому доводиться опановувати мистецтво зваблювання. На думку режисера фільму Ольги Ряшиної, зараз ця тема є надзвичайно актуальною серед молоді, тому говорити про неї в картині спробували максимально відверто і вільно. 20 грудня у кінотеатрах кожен бажаючий зможе побачити що з цього вийшло. "КП" в Україні" поговорили про сексуальність з головним героєм.

- Роман, ви такий з виду скромний, доводилося ламати себе, щоб зіграти такий образ?

- Щось у нас з моїм героєм схоже, щось ні. Але ламати себе не довелося - все на зйомках було в кайф. Це такий жанр, в якому повинна бути легкість. Так що я кайфував, і, сподіваюся, глядачі теж будуть кайфувати при перегляді.

- Вас і так вже називають секс-символом нашого кіно. Думаю, після цієї ролі сумнівів ні у кого взагалі не залишиться. Ви готові?

- Готовий! (Сміється.)

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

У фільмі багато відвертих сцен, ви - чоловік одружений. Радилися з сім'єю, приймаючи рішення про участь у проекті? Адже канадський фільм, за форматом якого знімали наш, ну дуже відкритий!

- Звичайно! Перед зйомками я радився з дружиною. Ми подивилися канадський фільм, і вона мені каже: "Може, я бабусі покажу? А мама бачила?" (Сміється.)

- І що - бачила?

- Мені нема чого соромитися. Це ж не жанр порно. Я знав, що у нас не буде настільки відвертих сцен, як у канадському варіанті. Адаптація робилася для нашого ринку, для нашого менталітету. Я обговорив все ретельно з режисером, прочитав український сценарій - і без усякого побоювання почав працювати.

Я навіть більше переживав не про відверті сцени. Коли мені запропонували взяти участь, я хвилювався в цілому про проект: таку тематику і цей жанр дуже легко зробити вульгарними, поверхневими. Але після знайомства з Олею (Ольга Ряшина - режисер. - Авт.) і обговорення всіх моментів у мене не було ніяких сумнівів.

- Коли грали Сергія, кого уявляли? Чи є у вас знайомі, колеги, схожі на вашого героя?

- Так, ще на етапі підготовки, коли обмірковував образ, в голові проходив певний модельний ряд. Витягав за ниточки - щось брав від друзів, знайомих, згадував, що бачив раніше.

- Тобто Сергій - це персонаж з реального життя?

- Так. Це якийсь збірний образ. Мабуть, і в мені щось є від Сергія, оскільки я в цій ролі. А у Сергія вже є щось і від мене. Мені здається, що під час моєї роботи над роллю йому додалася якась моя сила.

Про що кіно?

У центрі уваги - головні герої-чоловіки. Сергій (Роман Луцький) приїжджає в Прагу до одного Василя (Сергій Притула). Справа в тому, що як тільки Сергій зібрався робити своїй дівчині пропозицію руки і серця, вона повідомляє, що в ліжку він повний лузер. Той в засмучених почуттях відправляється до свого друга в Прагу. З цього і починається його нелегкий шлях набуття сексуального і не тільки досвіду, внутрішнього і зовнішнього розкріпачення і перевтілення.

Як повідомляв Знай. ua, український мультфільм про Донбас підкорює європейські фестивалі. Мультфільм показує історію війни на Сході України через призму життя однієї родини.

Також Знай. ua писав, що "Дике поле" Жадана рве кінозали, оцінили навіть "Кіборги". "Ворошилоград" ожив на екрані, публіка в захваті.