Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирушила на шоу "Прямий Ефір" з Андрієм Малаховим і дала перше інтерв'ю після суду про молодшу доньку Моніку, яку колишній чоловік Максим Чернявський намагається відсудити, позбавивши артистку батьківських прав. Так, Анна розповіла, що їй довелося звернутися до зарубіжних адвокатів і платити їм по 50 тисяч доларів, а тепер вона не може виставляти спільні знімки з донькою і привозити її в Росію із США.

View this post on Instagram

Не смотря на все, что происходило в моей жизни, для меня было очень важно, чтобы передача #Прямойэфир у @malakhov007 получилась хорошей и доброй. Чтобы она давала надежду тем, кто оказался в сложной ситуации. Андрей и вся его команда меня в этом поддержали 🙏🏼 ! Когда мне было очень не просто, когда я стояла на краю и больше не было сил бороться, женщина , приставленная ко мне надзирателем, сказала: “It’s just another bump in the road”. Это можно перевести примерно как - «Это всего лишь ещё одна кочка на дороге». Нужно не бояться, не молчать, сконцентрироваться на главном и всегда отвечать добром и думать исключительно о детях, потому что нет никого важнее ❤️ #ВСЕБУДЕТХОРШО P.S. А я уже подъезжаю домой и в 17.25 буду смотреть нашу передачу по @tvrussia. Волнууусььь. Напишите мне что-нибудь🙏🏼

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Не дивлячись на все, що відбувалося в моєму житті, для мене було дуже важливо, щоб передача #Прямойэфир у @malakhov007вийшла хорошою і доброю. Щоб вона давала надію тим, хто опинився у складній ситуації.
Андрій і вся його команда мене в цьому підтримали 🙏🏼 ! Коли мені було дуже не просто, коли я стояла на краю і більше не було сил боротися, жінка , приставлена до мене наглядачем, сказала: “It’s just another bump in the road”. Це можна перевести приблизно як - «Це всього лише ще одна купина на дорозі».
Треба не боятися, не мовчати, сконцентруватися на головному і завжди відповідати добром і думати виключно про дітей, тому що немає нікого важливіше ❤️", - поділилася емоціями Седокова.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.