Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила розкішні фото, на яких позувала в неймовірної краси пишних сукнях. Так, артистка зізналася, що давно мріяла відчути себе принцесою і опинитися в справжній казці.

"Іноді, навіть дорослим дівчатам хочеться опинитися в справжній казці, надіти величезне пишне плаття і мріяти. Спасибі за цю дивовижну красу. Це плаття з мережива ручної роботи і абсолютно дивовижні прикраси. Це витвір мистецтва, красу якого можна розглядати нескінченно! Спасибі, Айшат ❤", - подякувала Седокова. Фолловери залишилися в захваті: "Такі сукні Вам набагато більше личать😍😍", "Яке плаття😍Ганнуся ти просто 🔥🔥🔥💣💥", "Розкішна! Принцеса😍👏👏👏", "Можна ж бути красивою і виглядати сексуально в закритих сукнях!!!", "Чудова😍😍😍".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.